Пн - Пт з 9:00 до 18:000-800-300-350  |  +38-044-494-23-30
Про компанію
Перейти до каталогу

Кодекс компаніїКодекс ділової етики Цеппелін Україна Соціальна відповідальність

Після десятиліть цілеспрямованої праці компанія Zeppelin заробила блискучу репутацію. Досягнення в галузі техніки, новаторський дух, якість, орієнтація на клієнтів і надійність – ці якості зробили нас лідером серед конкуруючих компаній. Будучи засновницьким підприємством, компанія Zeppelin є синонімом найвищих результатів з високим рівнем вимог. 

Ми всі несемо відповідальність за престиж компанії Zeppelin. Даний Кодекс ділової етики та відповідності корпоративним вимогам встановлює етично-правові рамки, в межах яких ми здійснюємо нашу діяльність. Він визначає засадничі положення нашої поведінки всередині компанії Zeppelin, а також і у відносинах з нашими партнерами та громадськістю. Він встановлює принципи нашої підприємницької активності і є вираженням наших корпоративних цінностей. 

Відповідальна діяльність - це в першу чергу правомірна і етична діяльність 

Тільки угоди, що відповідають цим вимогам, є угодами компанії Zeppelin. Відповідність корпоративним вимогам наводить міст між правом, совістю і культурою. 

Наш Кодекс поведінки не звільняє нікого від персональної відповідальності. Але ми закликаємо всіх співробітників, завжди конфіденційно звертатися за порадою чи допомогою, коли мова йде про рішення на правову та етичну тематику або коли у вашому робочому середовищі ви звертаєте увагу на манери поведінки, які вважаєте сумнівними. Наш Кодекс поведінки - це не система контролю і не інструмент доносів, а колійна нитка для поведінки, яка відповідає корпоративній культурі компанії Zeppelin. Вона грунтується на корпоративній цілісності, безпеці, повазі і сталості. 

Ми закликаємо наших співробітників з усією відповідальністю слідувати Кодексу поведінки компанії Zeppelin. Ми пишаємося тим, що можемо втілювати ці правила в життя.

Counts overcome boundaries


Counts speak up


Counts doff their hats


Counts move hearts.


Counts stay on course


Counts get others on board


Counts receive support


Counts fail successfully


Counts attract counts


Counts leave legacies