Пн - Пт з 9:00 до 18:000-800-300-350  |  +38-044-494-23-30
Акції та спецпропозиції
Перейти до каталогу

Бульдозер SEM 816 за ціною 137: 500 USD - кількість обмежена!

20.06.2017

"Цеппелін Україна" представляє акційну пропозицію - бульдозер SEM 816 за спеціальною ціною.


Бульдозер SEM 816
Модель Вага / кг Тиск на грунт / кПа   
Ширина колії гусеничного ходу / мм
Макс. уклін / ⁰
Об'єм отвалу / м³ Макс. заглиблення отвалу в грунт / мм Макс. тягове зусилля / кН Ціна / USD
SEM816 18 700 66,6 1880 30 4,27 430 280 137 500

Бульдозер SEM 816 є універсальною машиною, призначеною для виконання широкого спектру землерийних робіт. Оснащений потужним двигуном і гідростатичним приводом з безступінчатим регулюванням швидкості, бульдозер даної моделі демонструє високу продуктивність і неперевершену маневреність.

    

Переваги та технічні особливості бульдозера SEM 816:

Кабіна оператора: Бульдозер обладнаний просторою кабіною з прекрасним оглядом робочої зони і обладнання машини. Ефективна шумоізоляція і система вентиляції кабіни надійно захищає оператора і створює комфортні умови для його роботи. Регульоване крісло і ергономічний багатофункціональний джойстик знижує стомлюваність оператора і сприяє його максимальної ефективності.

Ходова частина: Гусеничне виконання ходової частини забезпечує бульдозер чудовою прохідністю в умовах будь-якого грунту. Ходова частина з поворотним шкворнем і поперечною балансувальною балкою гарантує високу надійність і стійкість машини на всіх режимах роботи. Конфігурація гусеничних траків забезпечує мінімальний тиск на грунт.

Додаткове обладнання: Компанія «Цеппелін Україна» дозволяє купити бульдозер, укомплектувавши його по окремому замовленню додатковими системами і навісним обладнанням. Серед доступних навісних знарядь можлива комплектація бульдозера напівсферичними відвалами, тяговим брусом і потужним розпушувачем. Кабіна може бути додатково обладнана ефективною системою кондиціонування.

Силова передача: Бульдозер SEM 816 оснащується гідростатичним приводом з електронним управлінням. Комбінована передача зубчато-планетарного типу і система безступінчатого регулювання швидкості забезпечує плавну зміну швидкості руху в діапазоні до 10 км/год і виконання «силових поворотів» без втрати корисної потужності.

Гідросистема: Установлювана на бульдозери гідросистема обладнана сервоприводом і характеризується найкоротшим часом відгуку на дії оператора і високою точністю роботи. Висока якість компонентів системи забезпечує тривалий термін безперебійної роботи гідросистеми в найнесприятливіших умовах.

Сервісне обслуговування: Продаж бульдозерів в компанії «Цеппелін Україна» включає в себе подальшу інформаційно-технічну підтримку і повний комплекс сервісного обслуговування на протязі всього терміну експлуатації машин. Розвинена мережа сервісних центрів охоплює всі регіони країни. 

 

Детальніше про модель:
Детальний опис бульдозера SEM 816

Возврат к списку