Пн - Пт з 9:00 до 18:000-800-300-350  |  +38-044-494-23-30

Про компанію

Перейти до каталогу

Про компанію

Zeppelin GmbH - це розгорнута всесвітня мережа компаній, центральний офіс якої розташований в місті Гархінгу, недалеко від Мюнхена. З 1998 року в Україні працює одне з відділень цієї мережі, компанія «Цеппелін Україна», що займається поставками промислової, сільськогосподарської та будівельної техніки. Ця компанія є ексклюзивним дилером на українському ринку всесвітньо відомої компанії Caterpillar.

«Цеппелін Україна» не обмежує свої поставки тільки продукцією Caterpillar. В її асортименті - обладнання цілого ряду всесвітньо прославлених брендів: Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Gregoire Besson, Berthoud, Metso, Bourgault, Olympian, MultiDocker.

Компанія освоює п'ять напрямків поставки обладнання:

З 2012 року "Цеппелін Україна" є дистриб'ютором «Shandong SEM Machinery Co.» — торгова марка SEM.

Компанія SEM 100% належить та управляється CATERPILLAR.

ТОВ «Цеппелін Україна» - офіційний постачальник техніки SEM на території всієї України.

Ми не тільки поставляємо техніку. Ми пропонуємо системні рішення і володіємо великими можливостями надавати комплекс послуг «під ключ». Спецтехніка SEM, що поставляється компанією більше двох років, супроводжується сервісом найвищого рівня з використанням оригінальних запасних частин і залученням кваліфікованого персоналу. Всі послуги сервісу компанії Цеппелін Україна спрямовані на підтримку ваших машин SEM в робочому стані без простоїв. Ми готові допомогти вам повністю сконцентруватися на веденні бізнесу і покластися на надійність техніки.

Для кращого обслуговування замовників ми створили на території України широку регіональну мережу власних центрів продажів і сервісної підтримки. Ми здійснюємо виїзний ремонт і забезпечуємо оригінальними запасними частинами.

У нашій роботі з клієнтами ми орієнтуємося на найвищі стандарти ведення бізнесу, високу якість послуг, що надаються, відповідальність і порядність.

SEM – наш партнер

Завод SEM - один з найбільших заводів Китаю, який виробляє дорожню техніку і фронтальні навантажувачі високої якості.

Заснований в 1958 році під назвою Shandong Engineering and Machinery завод був реформований в акціонерну компанію в 2003 році. У 2005 році завод SEM успішно приєднався до корпорації Caterpillar®.

Завод розташований в місті Цинчжоу, в східній частині провінції Шаньдун. Територія заводу становить близько 510 000 м², штат - 2000 співробітників.


Виробництво

Сьогодні SEM - це сучасне підприємство, здатне виконувати великі замовлення. Виробничі потужності підприємства дозволяють виробляти більше 25 000 колісних навантажувачів в рік.

Завод розвивається і займає активну ринкову позицію. Продукція SEM користується великою популярністю серед професіоналів. Основою збуту компанії є навантажувачі з об'ємом ковша від 1,7 до 4,5 кубічних метрів. Вони експортуються у більш ніж в 80 країн світу.

Навантажувачі SEM можуть оснащуватися щітками, фрезами, снігоочищувачами і іншим навісним обладнанням з гідромотором. Гідравлічна система дозволяє швидко міняти навісне обладнання, в якості якого можуть використовуватися ковші різної місткості, скельні ковші, щелепні захвати.

У всіх машин SEM ергономічний дизайн кабіни з високим ступенем скління і системами опалення. Сидіння оператора сконструйовано таким чином, щоб забезпечити максимальний комфорт і зручність роботи оператора.

SEM відмінно підходить для експлуатації в важких умовах. Для забезпечення безпеки роботи на навантажувач встановлюються мости з дисковими гальмами. Для розробки кар'єрів можуть використовуватися важкі навантажувачі SEM.

Вся техніка, що випускається на заводі SEM, виробляється відповідно до стандартів Caterpillar і обов'язково проходить сертифікаційні випробування якості і безпеки.

Віхи історії

1958 р. — Заснування заводу SEM.

Вересень 1991 р. — SEM стає державним підприємством.

Лютий 2003 р. — Компанія «Shandong SEM Machinery Co.» перетворюється на акціонерне товариство.

2003 р. — Компанія SEM отримала атестацію ISO9000.

Березень 2005 р. —  Створення спільного підприємства SEM з компанією Caterpillar.

Січень 2006 р. — Компанія SEM отримала ISO9000: 2000.

Вересень 2007 р. —  Спільно з компанією Caterpillar було запущено нове покоління колісних навантажувачів SEM серії 600.

Лютий 2008 р. — SEM стає власністю корпорації Caterpillar.

2010 р. — Вихід на ринок України в партнерстві з ТОВ «Цеппелін Україна» - офіційним дистриб'ютором на території країни.

2013 р. – Компанія «Дробмаш-Україна» м. Полтава -  є офіційним дилером компанії «Цеппелін-Україна».

Березень 2014 р. – Shandong Engineering Machinery (SEM) змінив свою назву на Caterpillar (Qingzhou) Ltd.