Сервіс та запчастини

РІШЕННЯ TRIMBLE® ДЛЯ ДОРОЖНЬОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЗЕМЛЯНИХ РОБІТ

GPS, лазерні та ультразвукові системи автоматичного управління для дорожньо-будівельної та землерийної техніки дозволяють автоматизувати роботу машин, збільшити швидкість і точність робіт.

Сьогоднішні вимоги до дорожнього будівництва такі, що підрядники повинні виконувати роботи швидко, з найвищою точністю та ретельним контролем собівартості. Це означає: відсутність незапланованих простоїв і переробок, а кількість використовуваних матеріалів - мінімально необхідна для виконання проекту.

Цеппелін Україна пропонує рішення Trimble® для дорожнього будівництва, які створені для сьогоднішнього конкурентного середовища. Будуєте ви нову дорогу чи реконструюєте стару, рішення Trimble® допоможуть вам створити якісну конструкцію, зменшити витрату матеріалів і значно поліпшити продуктивність. Чим більше ви використовуєте рішення для дорожнього будівництва Trimble®, тим більш продуктивними та вигідними будуть для вас дорожні роботи.

Заміна існуючого покриття чи будівництво нової дороги:

01
step
Геодезична зйомка

Системи позиціювання

02
step
Проектування
і початок роботи

ПЗ Business Center - HCE

03
step
Фрезерування

Система автоматичного управління GCS900

04
step
Контроль та перевірка

Системи позиціювання

05
step
Укладання дорожнього покриття

Система PCS400 для управління асфальтоукладачем чи Система PCS900 управління асфальтоукладачем 3D

06
step
Ущільнення

CCSFlex для асфальтових котків чи CCS900 Контроль ущільнення

Цеппелін Україна пропонує рішення Trimble® для повного циклу дорожнього будівництва від проектування до завершення будівництва; від ескізу до останнього проходу асфальтового котка. Використовуючи версію програмного забезпечення Trimble® Business Center Heavy Construction Edition і технологію Trimble® 3D, ви можете обрати оптимальні геометричні параметри для укладання від самого початку або від вже існуючих шарів асфальту.

Хороші дороги починаються з якісної підготовки основи і земляного полотна ще до того, як асфальтоукладальник почне свою роботу. Для будівництва нових доріг в програмному забезпеченні Trimble® Business Center Heavy Construction Edition, створюється якісна тривимірна модель. Система автоматизованого управління Trimble® 3D на автогрейдері GCS900 і на котку CCS900 допоможе досягти виконання робіт в точній відповідності з проектом та однорідним ущільненням поверхні.

Для заміни існуючого покриття використовуйте GCS900 Trimble® 3D систему на дорожній фрезі, щоб прибрати нерівності та дефекти поверхні.
Коли завершено фрезерування, виконане за допомогою технології Trimble® 3D, застосування системи PCS400 Trimble® 2D на асфальтоукладальнику дозволяє легко вирішити задачу укладання асфальту з постійною товщиною шару. На додаток до системи PCS400 Trimble® 2D, що забезпечує укладання асфальту з фіксованою товщиною та ухилом, система PCS900 Trimble® 3D дозволяє виконувати укладання зі змінною товщиною шару та ухилом, ґрунтуючись на цифровому тривимірному проекті траси.

Асфальтовий коток - остання машина, яка завершує створення дорожнього покриття, тому вартість усунення допущених помилок може бути дуже велика. Встановивши систему управління Trimble® CCS900 на асфальтових котках, ви можете значно знизити ризик переробки робіт. Система CCS900 дозволяє виключити більшу частину передбачуваних робіт по ущільненню асфальту і допомагає досягти характеристик найбільш близьких до проектних. З її допомогою можна оптимізувати рух котка, заощадити пальне спецтехніки та підвищити продуктивність робіт.

У дорожньому будівництві надійність особливо важлива, оскільки ви втрачаєте гроші при будь-якому простої. Незалежно від того, чи обираєте ви доступні за ціною і прості у використанні інструменти, чи високопродуктивні рішення, обладнання Trimble® побудовано так, щоб витримувати високу температуру, пил, удари і вібрацію; все те, що є нормою для дорожньо-будівельної техніки. Надійне обладнання запобігає простоям, а велика сервісна мережа Цеппелін Україна забезпечує швидку і якісну підтримку.

Використовуючи рішення Trimble® від Цеппелін Україна при будівництві автомагістралей і великих об'єктів, ви переходите на наступний щабель конкурентоспроможності. Ви досягаєте нового рівня продуктивності, який дозволяє вам вигравати тендери і ставати більш рентабельним від проекту до проекту.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

picture