Сервіс та запчастини

Оригінальні запчастини SEM

Оригінальні запчастини SEM

Купуючи спецтехніку виробництва компанії SEM, будь-який клієнт цікавиться питанням, наскільки доступними є запасні частини для даного виробника, адже, незважаючи на високу надійність, безвідмовність і своєчасне сервісне обслуговування навіть машини світових брендів періодично вимагають виконання ремонту і заміни окремих деталей і вузлів.

Будучи офіційним дистриб'ютором компанії «Shandong SEM Machinery Co» і постачальником спецтехніки SEM в Укрfаїні, «Цеппелін Україна» поряд з продажем фронтальних навантажувачів, дорожніх котків, автогрейдерів, бульдозерів та іншої китайської спецтехніки SEM здійснює якісний сервіс спецтехніки та поставляє повний асортимент запасних частин, необхідних, що б виконати своєчасний ремонт фронтальних навантажувачів китайського виробника.

Склад запчастин SEM
Запчастини від «Цеппелін Україна» це:
  • Розвинена мережа сервісних центрів представлена в усіх регіонах України.
  • Більше 30 складів запчастин по всій Україні.
  • Налагоджена система логістики.

Співпраця «Цеппелін Україна» не обмежується виключно китайським виробником спецтехніки SEM, а поширюється на десяток провідних світових компаній, що спеціалізуються на розробці та виробництві спеціалізованої будівельної техніки. Це дозволяє нам своєчасно забезпечувати своїх клієнтів необхідним обсягом запасних частин різних виробників, які використовуються при сервісному обслуговуванні техніки SEM і якісно виконувати ремонт спецтехніки.

Спеціалісти Цеппелін Україна поряд з фронтальним навантажувачем SEM
Переваги роботи з «Цеппелін Україна»
1
Висококваліфіковані співробітники

Висококваліфіковані співробітники сервісних центрів «Цеппелін Україна» мають великий досвід і проходять відповідну технічну підготовку на підприємствах виробниках. Це гарантує високоякісний сервіс фронтальних навантажувачів і надання вичерпних консультаційних послуг з вибору необхідних запасних частин. Багаторічний досвід дозволяє співробітникам сервісних центрів безпосередньо при замовленні машини надати допомогу замовнику в оптимальній комплектації ЗІП, виходячи зі статистичних даних про відмови устаткування, що надалі дозволяє скоротити ремонт спецтехніки, за рахунок відсутності необхідності доставки необхідних вузлів і деталей.

2
Сучасне програмне забезпечення

Використання сучасних програмних продуктів і автоматизованих систем обліку, дозволяє компанії «Цеппелін Україна» практично моментально отримати інформацію про те, де в Україні і в якій кількості є в наявності необхідні запасні частини для фронтальних навантажувачів. Налагоджена система поставок компанії забезпечує оперативне вирішення будь-яких питань з доставки необхідних запасних частин безпосередньо в місця експлуатації техніки незалежно від регіону країни.

3
Оригінальні запчастини

Оригінальні запасні частини для спецтехніки, що виготовляються на заводах SEM, завдяки запровадженій системі контролю якості Caterpillar, характеризуються високою міцністю і винятковою якістю виготовлення. Це гарантує, що після виконаного сервісного обслуговування або ремонту, фронтальний навантажувач і інша техніка SEM збереже високі показники продуктивності, надійності і безпеки.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

picture