Сервіс та запчастини

Сервіс від Цеппелін Україна

Спеціалісти сервісних центрів
Ремонт спецтехніки SEM

Одночасно з постачанням і продажем спеціалізованої будівельної техніки, виробленої на китайських заводах SEM, компанія «Цеппелін Україна» надає своїм клієнтам повний спектр сервісних послуг, гарантійне і післягарантійне обслуговування, а також поставляє запасні частини для спецтехніки. Кваліфіковані фахівці для клієнтів компанії готові виконати якісний і своєчасний сервіс спецтехніки, що включає оперативну діагностику і швидке усунення можливих неполадок безпосередньо в місцях експлуатації машин.

Протягом всього терміну служби обладнання SEM, компанія «Цеппелін Україна» виконає якісний ремонт:
  • фронтальних навантажувачів
  • автогрейдерів
  • дорожніх котків
  • гусеничних бульдозерів
  • іншого обладнання SEM
Ремонт спецтехніки SEM

Сервісні центри обладнані всім необхідним устаткуванням, в них працюють висококваліфікований персонал, для виконання належних робіт в найкоротші терміни.

Сервіс фронтальних навантажувачів та іншої техніки SEM включає в себе широкий спектр послуг

  • Консультацію щодо вибору моделі, її комплектації і передпродажної підготовки до виконання ремонтних робіт.
  • Технічне обслуговування машин протягом всього терміну їх служби.
  • Для щойно придбаної спецтехніки, «Цеппелін Україна» пропонує послуги з її введення в експлуатацію, що включають навчання операторів та обслуговуючого персоналу, інструктажі з техніки безпеки і іншу інформаційну підтримку.
Переваги сервісного обслуговування від «Цеппелін Україна»

«Цеппелін Україна» відрізняється максимально гнучким підходом в питаннях надання сервісних послуг. Так, завдяки укладанню окремого контракту на сервісне обслуговування техніки SEM, замовники отримують прекрасну можливість індивідуально для себе підібрати оптимальний сервіс спецтехніки, що включає в себе лише необхідні послуги. Такий підхід надає власникам техніки SEM цілий ряд переваг, завдяки яким можна не тільки спланувати, але і в значній мірі скоротити витрати на ремонт спецтехніки та її технічне обслуговування. Прийнявши рішення укласти контракт на сервісне обслуговування, замовник отримує широкий вибір різних готових програм і можливість включити в контракт додаткові пункти. Укладення контракту не обмежується наданням сервісних послуг для окремих одиниць техніки і передбачає можливість включення в нього цілого парку машин або лише навпаки окремих систем придбаного обладнання.

Ремонт спецтехніки SEM

В рамках контракту на сервісне обслуговування «Цеппелін Україна» забезпечить високоякісний сервіс і ремонт спецтехніки SEM за найвигіднішими тарифами. При цьому замовник має широкі можливості щодо вибору найбільш підходящої схеми оплати послуг від щомісячних фіксованих платежів до оплати за фактично відпрацьований обладнанням час.

Підвищення ефективності сервісного обслуговування техніки SEM

Крім традиційних послуг з обслуговування техніки SEM компанія «Цеппелін Україна» пропонує деякі унікальні програми, завдяки яким якість сервісного обслуговування і ремонт спецтехніки виходить на принципово новий якісний рівень. Так, наприклад діагностична послуга «S.O.S.», дозволяє без відриву машини з виробничого циклу точно діагностувати її технічний стан і своєчасно виявити можливі несправності в роботі.

Ремонт спецтехніки SEM

На карті України компанія «Цеппелін Україна» представлена ​​широкою мережею точок з продажу техніки і обладнання, сервісних центрів, а також складів запасних частин. Завдяки цьому замовники з усіх регіонів країни оперативно отримують інформаційно-технічну підтримку і необхідні оригінальні запасні частини SEM для фронтальних навантажувачів.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

picture