Пн - Пт з 9:00 до 18:000-800-300-350  |  +38-044-494-23-30
Запчастини та сервіс
Перейти до каталогу

Сервіс та запчастини

Замовити технічне обслуговування >

Компанія «Цеппелін Україна» не обмежує свою діяльність виключно постачанням і продажем спеціалізованої будівельної техніки від провідних світових виробників. Вся спецтехніка компанії SEM, продаж якої здійснює «Цеппелін Україна», супроводжується повним комплексом гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування, включаючи ремонт спецтехніки, що вийшла з ладу і поставку оригінальних запчастин SEM

Широкий спектр послуг європейської якості, що надаються в рамках сервісного обслуговування, здатний задовольнити будь-які потреби найбільш суворих замовників. При цьому всі необхідні роботи будуть проведені в максимально стислі терміни, завдяки чому сервісне обслуговування і ремонт фронтальних навантажувачів не вплине на високу продуктивність техніки.

Сервісне обслуговування техніки SEM

Висококваліфіковані консультанти «Цеппелін Україна», допоможуть підібрати найбільш оптимальний фронтальний навантажувач, автогрейдер, бульдозер, дорожній коток або інше обладнання SEM а також укомплектувати обрану модель відповідно до умов роботи за вимогами замовника. Сервіс спецтехніки включає в себе передпродажну підготовку, введення нової техніки в експлуатацію, навчання персоналу та інструктаж з техніки безпеки, сервісне обслуговування протягом гарантійного терміну, а також після його закінчення.

Перейти в розділ «Сервіс техніки SEM»

Оригінальні запасні частини SEM

Володіючи розвиненою мережею сертифікованих сервісних центрів, представлених у всіх регіонах України, і налагодженою системою логістики, компанія «Цеппелін Україна» постачає запасні частини для фронтальних навантажувачів та іншого обладнання SEM в найкоротші терміни. Таким чином, наші клієнти захищені від тривалих простоїв обладнання, пов'язаних з відсутністю необхідних запчастин. Широкий асортимент включає в себе виключно високоякісні запасні частини для фронтальних навантажувачів і всього модельного ряду техніки компанії SEM.

Перейти в розділ «Запчастини SEM»

S*O*S Аналіз мастил

Поряд із загальноприйнятими в світовій практиці програмами сервісного обслуговування, компанія «Цеппелін Україна» доповнює сервіс фронтальних навантажувачів та іншої техніки SEM деякими унікальними послугами. Так, спеціальна пропозиція «S * O * S» дозволяє власникові в найкоротші терміни без відриву спецтехніки від виробничих процесів і розбору конструкції за результатами аналізу відпрацьованого масла отримати точну оцінку загального технічного стану машини. Це дозволяє прямо на робочому майданчику швидко і точно оцінити, чи потрібен ремонт спецтехніки та яких саме її елементів.

Перейти в розділ «S*O*S Аналіз мастил»

Контракт на сервісне обслуговування

Для зручності клієнтів «Цеппелін Україна» пропонує укласти окремий контракт (договір) на виконання сервісного обслуговування, який передбачає кілька програм з різним об'ємом сервісних послуг із обслуговування придбаної техніки. Завдяки контракту на сервісне обслуговування, замовник отримує гарантії високого ступеня технічної готовності всієї спецтехніки SEM протягом усього терміну служби і зводить до мінімуму простої машини, через несправність. Крім цього, укладення окремого договору на технічне обслуговування дозволяє, набуваючи фронтальний навантажувач SEM, спланувати витрати на його подальше технічне обслуговування і ремонт, що в довгостроковій перспективі надає власнику техніки цілий ряд економічний переваг.

Перейти в розділ «Контракт на сервісне обслуговування»

Сервісні центри SEM

Завдяки розвиненій мережі представництв «Цеппелін Україна» і центрів сервісного обслуговування клієнти компанії отримують своєчасний всеосяжний сервіс фронтальних навантажувачів та іншої спецтехніки SEM. Понад 14 сервісних центрів компанії сьогодні працюють в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Херсоні, Львові, Кіровограді та інших містах України. Всі без винятку сервісні центри «Цеппелін Україна» укомплектовані висококваліфікованим персоналом, що пройшов відповідну технічну підготовку в провідних світових компаніях з виробництва спецтехніки. Це гарантує, що ремонт фронтальних навантажувачів та іншої спецтехніки SEM, незалежно від того в якій точці України вони експлуатуються, буде виконаний з високим професіоналізмом і в максимально стислі терміни.

Перейти в розділ «Сервісні центри SEM»


Використання в своїй роботі передових систем автоматичного управління та віддаленого моніторингу роботи машин виводить сервіс спецтехніки, який виконує компанія «Цеппелін Україна» на принципово новий якісний рівень. Забезпечення цілодобового доступу до даних з місця розташування техніки, параметрам її роботи і технічного стану надає власникам спецтехніки широкі і гнучкі можливості з планування робіт з урахуванням їх фінансового забезпечення та зводить до мінімуму ризики, пов'язані з несправністю машин.