Сервіс та запчастини

Наш досвід на ринку України складає більше 20 років, але ми постійно розвиваємося і вдосконалюємося, створюючи рішення для вашого бізнесу.
Компанія «Цеппелін Україна» не обмежує свою діяльність виключно постачанням і продажем спеціалізованої будівельної техніки від провідних світових виробників. Вся спецтехніка компанії SEM, продаж якої здійснює «Цеппелін Україна», супроводжується повним комплексом гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування, включаючи ремонт спецтехніки, що вийшла з ладу і поставку оригінальних запчастин SEM.
Широкий спектр послуг європейської якості, що надаються в рамках сервісного обслуговування, здатний задовольнити будь-які потреби найбільш суворих замовників. При цьому всі необхідні роботи будуть проведені в максимально стислі терміни, завдяки чому сервісне обслуговування і ремонт фронтальних навантажувачів не вплине на високу продуктивність техніки.

Команда сервісних інженерів на сьогодні становить понад 250 кваліфікованих фахівців. Кожен з них щорічно удосконалює навички відповідно до індивідуального плану навчання та проходить кваліфікаційний тест після завершенню року. Ми впевнені в якості нашого післяпродажного обслуговуючи, на яке, безумовно, надаємо гарантію.

Парк сервісних автомобілів становить близько 150 одиниць. Кожен з них обладнано професійним інструментом, що дозволяє здійснювати ремонти та технічне обслуговування в польових умовах.
Виробничі потужності налічують 12 майстерень і Центр з відновлення компонентів, де здійснюються капітальні ремонти двигунів та інших великих компонентів.

Майстер ремонтує спецтехніку
Обговорення плану ремонтів
Обговорення плану ремонтів
  • Стратегія
    діджиталізаціі
  • Рішення під ключ
    для Вас
  • Віддалений моніторинг вашої техніки

Ми також оптимізуємо операційні процеси. Всі виїзди до Вас координатори / диспетчери планують у спеціальному модулі в бізнес системі, в режимі реального часу механік отримує завдання на виїзд на смартфон, здійснює обслуговування / ремонт, фіксуючи всі кроки в мобільному додатку, надає замовнику на підпис звіт про виконану роботу. Також в режимі реального часу звіт повертається в бізнес систему, що дозволяє нам максимально швидко надати вам якісні дані про виконаний ремонт.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

picture