Про компанію

Відгуки кієнтів

ПП Західний Буг

Оператор ПП "Західний Буг"

Ми з SEM уже 4 000 мотогодин разом, 2 роки, день у день. В морози, дощ та спеку. Вантажили будматеріали, силос, органічні добрива. 200 тон за годину навантажили в причепи без проблем. Великий ковш, чудова оглядовість, потужні фари. Надійний двигун та гідравліка.

ПСП ім. Щорса

Головний інженер ПСП ім. Щорса

SEM 656D за вантажопідйомністю, потужністю та висотою стріли дуже влаштовує. Стріла справляється зі своєю роботою. Наприклад, після прибирання зерно зберігається в ангарах - соняшник, пшениця, ячмінь. Приїжджають забирають самовивозом зерно, інша техніка не достає, не хватає стріли висипати у зерновози. Дана модель з цією роботою справляється на відмінно.

ТОВ Прометей 2012

Оператор навантажувача ТОВ Прометей 2012

SEM 636D простий в обслуговувані та керуванні. Легко працює джойстик. Плавний хід. Гідравліка працює м'яко. Сезон ми уже відпрацювали на ньому. Кондиціонер - літом не спекотно. Для нас така техніка перша. Обсяг робіт виконуються значно більший, чим ми виконували раніше. Ми економимо свій час.

СТОВ Скіф

Керівник СТОВ «Скіф»

Техніка SEM - це найбільш виправдані інвестиції були в господарстві. У цьому році ми вже 33 тис. тонн вивезли на поле, до того ж ми багато будуємо - на сьогодні інвестиції в будівництво дуже великі. Цього року ми закінчуємо будівництво елеватора. Машина чудово справляється з будь-якою роботою і робота для неї є практично кожен день.

ПП Агроекологія

Заступник директора по виробництву ПП «Агроекологія»

Чотири роки ми вже працюємо з технікою SEM. Розпочали під час заготівлі сінажу, був демо-показ техніки, ми придбали фронтальний навантажувач SEM 650B і почали працювати.