укр

Про компанію

Відеосюжети

Вібраційний ущільнювач ґрунту SEM 512
Вібраційний ущільнювач ґрунту SEM 512

Відеоогляд нової для українського ринку моделі котків SEM 512. Компанія SEM значну увагу приділяє зручному безпечному обслуговуванню своїх машин, усі основні точки щоденного обслуговування доступні з рівня землі.

Додаткову безпеку при виконанні робіт на SEM 512 забезпечує захист вентилятора системи охолодження. Цікава особливість - модульний блок системи охолодження виконаний за патентами Caterpillar і забезпечує безперебійну роботу до +49º С.

Якісна та надійна техніка SEM
Якісна та надійна техніка SEM

"Техніка SEM - це найбільш виправдані інвестиції були в господарстві. У цьому році ми вже 33 тис. тонн вивезли на поле, до того ж ми багато будуємо - на сьогодні інвестиції в будівництво дуже великі. Цього року ми закінчуємо будівництво елеватора. Машина чудово справляється з будь-якою роботою і робота для неї є практично кожен день."

Олексй Бовдир, керівник СТОВ "Скіф"

Відгук про досвід роботи з технікою SEM
Відгук про досвід роботи з технікою SEM

"Чотири роки ми вже працюємо з технікою SEM. Розпочали під час заготівлі сінажу, був демо-показ техніки, ми придбали фронтальний навантажувач SEM 650B і почали працювати."

Олександр Фесенко - заступник директора по виробництву ПП ”Агроекологія"

Zeppelin Dealership Video
Zeppelin Dealership Video

Компанія Цеппелін Україна - офіційний дилер Caterpillar, світового виробника спецтехніки для будівельної, дорожньо-будівельної, гірничої та нафтогазової індустрії.

Виставка Bauma 2017
Виставка Bauma 2017

ZEPPELIN разом з компанією Caterpillar продемонструє більш 70 продуктів на виставці Bauma.

1
2