укр

Сервіс та запчастини

Запасні частини

Оригінальні запчастини SEM
Оригінальні запасні частини SEM

Купуючи спецтехніку виробництва компанії SEM, будь-який клієнт цікавиться питанням, наскільки доступними є запасні частини для даного виробника, адже, незважаючи на високу надійність, безвідмовність і своєчасне сервісне обслуговування навіть машини світових брендів періодично вимагають виконання ремонту і заміни окремих деталей і вузлів.

Будучи офіційним дистриб'ютором компанії «Shandong SEM Machinery Co» і постачальником спецтехніки SEM в Україні, «Цеппелін Україна» поряд з продажем фронтальних навантажувачів, дорожніх котків, автогрейдерів, бульдозерів та іншої китайської спецтехніки SEM здійснює якісний сервіс спецтехніки та поставляє повний асортимент запасних частин, необхідних, що б виконати своєчасний ремонт фронтальних навантажувачів китайського виробника.

Сервісні центри SEM

Розвинена мережа сервісних центрів і офіційних представництв «Цеппелін Україна» представлена в усіх регіонах України і охоплює не тільки великі обласні центри, а й інші міста. Налагоджена система логістики і більш ніж три десятки різних складів запасних частин, представлених у всіх куточках України, сприяють швидкій доставці необхідної замовнику матеріальної частини незалежно від місця експлуатації техніки. Це забезпечує якісний сервіс фронтальних навантажувачів і дозволяє звести до мінімуму час на ремонт техніки SEM, пов'язаний з очікуванням необхідних запасних частин. Мережа сервісних центрів «Цеппелін Україна» продовжує розширюватися, що робить сервіс спецтехніки для українських компаній з кожним роком більш зручним і якісним.

Співпраця «Цеппелін Україна» не обмежується виключно китайським виробником спецтехніки SEM, а поширюється на десяток провідних світових компаній, що спеціалізуються на розробці і виробництві спеціалізованої будівельної техніки. Це дозволяє нам своєчасно забезпечувати своїх клієнтів необхідним обсягом запасних частин різних виробників, які використовуються при сервісному обслуговуванні техніки SEM і якісно виконувати ремонт спецтехніки.

Переваги роботи з «Цеппелін Україна»

Висококваліфіковані співробітники сервісних центрів «Цеппелін Україна» мають великий досвід і проходять відповідну технічну підготовку на підприємствах виробниках. Це гарантує високоякісний сервіс фронтальних навантажувачів і надання вичерпних консультаційних послуг з вибору необхідних запасних частин. Багаторічний досвід дозволяє співробітникам сервісних центрів безпосередньо при замовленні машини надати допомогу замовнику в оптимальній комплектації ЗІП, виходячи зі статистичних даних про відмови устаткування, що надалі дозволяє скоротити ремонт спецтехніки, за рахунок відсутності необхідності доставки необхідних вузлів і деталей.

Використання сучасних програмних продуктів і автоматизованих систем обліку, дозволяє компанії «Цеппелін Україна» практично моментально отримати інформацію про те, де в Україні і в якій кількості є в наявності необхідні запасні частини для фронтальних навантажувачів. Налагоджена система поставок компанії забезпечує оперативне вирішення будь-яких питань з доставки необхідних запасних частин безпосередньо в місця експлуатації техніки незалежно від регіону країни.

Оригінальні запасні частини для спецтехніки, що виготовляються на заводах SEM, завдяки запровадженій системі контролю якості Caterpillar, характеризуються високою міцністю і винятковою якістю виготовлення. Це гарантує, що після виконаного сервісного обслуговування або ремонту, фронтальний навантажувач і інша техніка SEM збереже високі показники продуктивності, надійності і безпеки.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

Я підтверджую свою обізнаність та згоду з політикою конфіденційності та умовами обробки моїх персональних даних

picture