Про компанію

Кодекс компанії

image

Після десятиліть цілеспрямованої праці компанія Цеппелін здобула блискучу репутацію. Досягнення в області техніки, новаторський дух, якість, клієнтоорієнтованість та надійність – ці якості зробили нас лідером серед компаній-конкурентів. Як приклад засновницького підприємства, компанія Цеппелін є синонімом найвищих результатів з високим рівнем вимог.

Ми всі несемо відповідальність за престиж компанії Цеппелін. Цей Кодекс ділової етики та відповідності корпоративним вимогам встановлює етично правові рамки, в межах яких ми здійснюємо нашу діяльність. Він визначає основні положення нашої поведінки всередині компанії Цеппелін, а також у стосунках з нашими партнерами і громадськістю.

Принципи стійкого розвитку – це в першу чергу правомірна і етична діяльність

Тільки угоди, що відповідають цим вимогам, є угодами компанії Цеппелін. Відповідність корпоративним вимогам проводить місточок між правом, совістю і культурою.

Наш Кодекс поведінки не звільняє нікого від персональної відповідальності. Але ми закликаємо всіх співробітників, завжди конфіденційно звертатися за порадою чи допомогою, коли мова йде про рішення на правову і етичну тематику або коли у вашому робочому середовищі ви звертаєте увагу на манери поведінки, які вважаєте сумнівними. Наш Кодекс поведінки – це не система контролю та не інструмент доносів, а орієнтир для поведінки, яка відповідає корпоративній культурі компанії Цеппелін. Вона ґрунтується на корпоративній цілісності, безпеці, повазі й сталості.

Ми закликаємо наших співробітників з усією відповідальністю слідувати Кодексу поведінки компанії Цеппелін. Ми пишаємося тим, що можемо втілювати ці правила в життя.

Кодекс ділової етики Цеппелін Україна
Соціальна відповідальність
01
Неприйняття дискримінації

Ми зобов’язані ставитися один до одного з глибокою повагою! Наші співробітники є фундаментом успіху групи компаній Zeppelin. Для того, щоб вони могли розкрити свої сильні сторони, ми створили робочу атмосферу, яка базується на принципі поваги і сприяє корпоративній цілісності.

02
Неприйняття ризику для людини
та навколишнього середовища

Ми зобов’язані вести соціально-відповідальну діяльність.
При виборі ділових партнерів ми звертаємо увагу не тільки на економічні, а й на екологічні та соціальні критерії. Тих, хто порушує екологічні норми, експлуатує своїх співробітників, використовує дитячу працю або займається діяльністю на тіньовій стороні економіки, ми не сприймаємо як ділових партнерів.

03
Неприйняття порушення прав своєї та чужої власності

Ми захищаємо наші інтелектуальні досягнення і поважаємо авторські права третіх осіб. Матеріальну та інтелектуальну власність компанії Zeppelin необхідно захищати від втрат, розкрадання та неправомірного використання. Цінність нашої компанії ґрунтується на ідеях і творчій силі людей, які вкладали і продовжують прикладати всі свої зусилля для процвітання компанії Zeppelin.

04
Неприйняття конфліктів інтересів

Ми зобов’язані дотримуватися корпоративної цілісності та прозорості бізнесу. Наші співробітники уникають будь-яких форм конфліктів їх особистих інтересів з інтересами компанії. У наших рішеннях ми не керуємося приватними або особистими відносинами. Ділові відносини ґрунтуються на предметних критеріях, до яких належать ціна, якість або існування відкритої співпраці.

05
Неприйняття будь-якого роду залежності

Ми зобов’язані зберігати об’єктивність і неупередженість. Наші рішення ми приймаємо вільно і незалежно, не допускаючи при цьому потрапляння у відносини залежності. Ми не дозволяємо, щоб постачальники, надавачі послуг або клієнти надавали нам привілеї. У спілкуванні з діловими партнерами не допускається будь яка матеріальна чи моральна залежність.

06
Неприйняття корупції чи хабарництва

Ми зобов’язані дотримуватися порядності при веденні нашої ділової та суспільної діяльності. Ми укладаємо угоди, виходячи виключно з якості та ефективності наших продуктів та послуг. Рівень продажів компанії не повинен бути обумовлений подарунками, пожертвами, хабарями та іншими проявами корупції. Принципів чесності та корпоративної цілісності необхідно дотримуватися у всіх комерційних та громадських видах діяльності.

07
Неприйняття введення в оману

Ми зобов’язані надавати прозору фінансову звітність. Наші партнери покладаються на надану нами достовірну інформацію про хід комерційних справ, результати і перспективи компанії. У їх числі наші клієнти, ділові партнери, банки, рейтингові агенції, співробітники, фінансові органи і Фонд Zeppelin. Точність нашої бухгалтерії, облікової документації та фінансової звітності – показник нашої кредитоспроможності. Недостовірна та неповна фінансова звітність може викликати підозру в розтраті фінансових коштів, введенні в оману чи обмані.

08
Неприйняття дезінформації

Ми зобов’язані вести надійну комунікацію. Прозора, актуальна та надійна внутрішня, а також зовнішня комунікація є важливим елементом культури компанії. Дезінформація співробітників та колег, громадськості, ринку і наших клієнтів неприйнятна для нас.

09
Неприйняття порушення правил експорту

Ми зобов’язані дотримуватися зовнішньоторговельного права. Компанія Zeppelin дотримується всіх національних та міжнародних митних правил, а також законодавчих положень про зовнішню торгівлю, боротьбу з тероризмом і дотриманням ембарго. Ми підтримуємо прагнення світової громадськості до боротьби з міжнародним тероризмом, а також щодо скорочення виробництва й поширення хімічної, біологічної та ядерної зброї.

10
Неприйняття порушення правил добросовісної конкуренції

Ми зобов’язані вести добросовісну конкуренцію. Компанія Zeppelin визнає себе прихильником ринкової економіки і підтримує чесну та вільну конкуренцію. Де б не провадив свою діяльність концерн Zeppelin, він завжди дотримується законів про картелі і торгівлю, законів ціноутворення, правових норм, що регулюють ведення конкурентної боротьби і положень про захист інтересів споживачів. Ми не терпимо протизаконних угод із конкурентами, рівно як і будь-яких інших порушень закону про конкуренцію. Необхідно уникати виникнення навіть незначної підозри у нечесності угод з іншими учасниками ринку. При виникненні сумнівів з правових питань ведення конкурентної боротьби необхідно звертатися за порадою до юридичного відділу.