Про компанію

2000 бульдозер SEM сходить з конвеєра

3 червня 2019 року на заводі Caterpillar в Цинчжоу відбулася урочиста церемонія спуску 2000-ого бульдозера з конвеєрної лінії SEM. Цю значущу подію провели Ед О'Ніл, Генеральний директор Caterpillar Earthmoving Operations, Цзяньпін Ма, Директор заводу CQL, Роберт Панг, Виробничий директор напрямку бульдозерів і співробітники, зайняті на складальних лініях заводу.

001.jpeg

Під час церемонії Ед О'Ніл зазначив відмінну роботу і продуктивність команди, зайнятої на виробництві бульдозерів SEM.

002.jpg

Ед О'Ніл і Цзяньпін Ма урочисто вручили ключі та масштабну модель бульдозера клієнту з китайської провінції Шаньдун, привітавши його з придбанням SEM816D. Цей клієнт має більш ніж 30-річний досвід роботи в будівництві і брав участь в таких великих проектах як міжнародний аеропорт Цзяодун, і економічна і торговельна зони ШОС. Будучи відданим клієнтом бренду SEM, він підтвердив що довіряє бренду і високо цінує продуктивність і надійність машин SEM.

003.jpeg

У квітні 2019 року бульдозер SEM816D увійшов в ТОП-50 Китайських товарів за чудову надійність і продуктивність. У конструкції SEM816D втілені технології і знання, накопичені заводом за більш ніж 40 років, і виробничий досвід Caterpillar. Він відповідає національному регламенту викидів Стадії III. Покращений в порівнянні з попередньою моделлю, SEM816D задовольняє різні вимоги клієнтів. Запущений в серійне виробництво в грудні 2017 року, цей бульдозер високо оцінений операторами за простоту експлуатації, надійність і високу ефективність.

004.jpg

З моменту випуску першого бульдозера SEM до виробництва 2000-ої машини, компанія не припиняє займатися дослідженнями і розробками, для задоволення потреб клієнтів. SEM прагне розширювати пропозиції та надавати доступні, доступні і підтримувані продукти і послуги для клієнтів у всьому світі.

Про компанію Caterpillar

Вже понад 90 років компанія Caterpillar Inc. демонструє стійкий прогрес і сприяє позитивним змінам на всіх континентах. Клієнти звертаються до Caterpillar за допомогою в розвитку інфраструктури, енергетики та природних ресурсів. Компанія Caterpillar, обсяг продажів і виручка якої в 2017 році склали 45,462 млрд доларів, є провідним у світі виробником будівельного і гірського обладнання, дизельних і газових двигунів, промислових газових турбін і дизель-електричних локомотивів. Продукція компанії представлена ​​в трьох основних сегментах - будівельна галузь, видобуток корисних копалин, енергетика і транспорт - а також надає фінансові і супутні послуги через свій сегмент фінансових продуктів.

 

Про SEM, бренд Caterpillar

Заснований в 1958 році завод Shandong Engineering Machinery (скорочено SEM) вже більше 50 років виробляє колісні навантажувачі під маркою SEM. У 2008 року стала 100% дочірнім підприємством компанії Caterpillar, а в 2013 році компанія SEM, була перейменована в Caterpillar Qingzhou Ltd.

SEM став одним із брендів Caterpillar, покликаним надавати необхідну допомогу все більшій кількості замовників в таких галузях, як будівництво і машинобудування. На заводі розташованому в місті Цинчжоу на сході провінції Шаньдун, виробляються колісні навантажувачі, дорожні катки, автогрейдери та бульдозери, так і комплектуючі для дорожніх машин, робочі інструменти і навантажувачі Cat 950 GC.

Будучи невід'ємною частиною маркетингової стратегії Caterpillar, компанія розробила чітку стратегію бренду, реструктуризувала свою організацію і інтегрувала мережу дилерів.

до всіх новин

інші Новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

21.07.2022

Вся інформація про вашу машину в одному місці. SEM запускає корисний сервіс для клієнтів
дізнатись більше

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше
перейти до всіх новин