Про компанію

Автогрейдер SEM 919. Молодший в лінійці автогрейдерів

Автогрейдери - другий за обсягами поставок сегмент для SEM, на їх частку припадає близько 25% всіх продажів. SEM 919 вагою 17 700 кг - молодша модель в «сім'ї» грейдерів SEM.

Точність робіт

Щоб домогтися точності виконуваних робіт і постійного зчеплення відвалу з поверхнею, було вирішено зробити "розваження". 30% ваги машини припадає на передню вісь, 70% - на центр заднього візка. Кабіна розташована на передній напіврамі, що дозволяє оператору бути в одній площині з робочим органом (стандарт для техніки світового класу).


Легкість керування

Гідравліка - запатентоване рішення Caterpillar, повна назва - система пріоритетної пропорційної компенсації тиску. Забезпечена висока чутливість органів управління, а крім цього - сумісність з будь-якою системою нівелювання.

Замість мостів Meritor - власна розробка

Нові машини SEM 919 комплектуються мостами власної розробки компанії. Відмовитися від загальноприйнятого серед китайський виробників рішення SEM змусили труднощі з обслуговуванням таких мостів і недостатні допустимі навантаження. "На Meritor на одній стороні знаходиться 6 тавотниць, і їх всі потрібно обслужити. Плюс, потрібно міняти масло, яке знаходиться в картері моста, кожні 1 000 мотогодин. Наш міст не має тавотниць взагалі, а масло міняється через 2 000 мотогодин", - розповів представник компанії SEM.


Все для оператора

Загальний дизайн машини повторює дизайн старої моделі Caterpillar - 140H. Всі важелі управління знаходяться під рукою, сидіння оператора - регульоване, встановлений кондиціонер.


Розпушувач пропонується на вибір з 3 або 5 основними зубами, але можна поставити і 9-ти зубовий кірковщик для обслуговування доріг. Також особливістю техніки SEM є функція плаваючого відвалу, яка особливо стане в нагоді при обслуговуванні доріг взимку: відвал під власною вагою повторює профіль дороги, і, рухаючись на великій швидкості, машина здатна зрізати всі спресовані нашарування снігу і льоду.


Компанія Цеппелін Україна пропонує автогрейдери SEM 919 і повнопривідну модель SEM 922 AWD. З будь-яких питань щодо підбору або придбання техніки SEM звертайтесь за телефоном: 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин