Про компанію

Автогрейдери SEM – дієве рішення для величезного спектру робіт

Автогрейдери SEM – дієве рішення для величезного спектру робіт

Сьогодні в будівельній сфері повсюдно використовуються грейдери. Вони дозволяють виконувати профілювання покриття, вирізати кюветів, формувати бічних укосів, робити виїмки, надавати їм необхідні ухили.

Грейдери SEM – це завжди неповторні дизайнерські рішення фронтального моста, які призводять до оптимального куту нахилу коліс. Зручна кабіна розміщена на передній рамі, завдяки чому оператору доступна ідеальна видимість і максимально легке управління.

За своїм призначенням автогрейдери класифікуються як самохідні машини для здійснення землерийно-транспортних маніпуляцій. Пристрій має на увазі базову машину з колісною ходовою частиною та сукупністю грейдерної техніки. Автогрейдери – це одні з найбільш багатофункціональних видів спецтехніки, які здатні якісно виконувати величезний спектр маніпуляцій в будівельній сфері, комунального та сільського господарства. Найпопулярніше застосування автогрейдера передбачає виконання такого переліку завдань:

  • профілювання покриття в процесі планування проекту земляного дорожнього полотна;
  • спорудження ґрунтових та гравійних доріг;
  • вирівнювання і переміщення на незначні відстані ґрунту, щебню та гравію;
  • конструкція корита дороги, кюветів і виїмок;
  • спорудження насипів;
  • заходи з очищення дорожнього покриття від снігових насипів.
image
image

Винахідником грейдерів в 1795 році був Роберт Фултон. Конструкція машини була схожа на металевий каркас на колесах, який за своїм зовнішнім виглядом нагадував сталеві ободи. Відвал розміщувався між передніми і задніми колесами. Дане пристосування тягли за собою коні, а в ролі оператора виступала людина, який відрізнявся гарною спортивною підготовкою.

Тільки в 1866 році в США в ході прокладання доріг грейдерами почали користуватися повноцінно.

Найбільшу затребуваність грейдери отримали в той момент, коли техніка масово змінила кінні екіпажі. На початку минулого століття техніка була модифікована. Її автоматизували за рахунок парових двигунів і, в подальшому, двигунів внутрішнього згоряння. Були встановлені гума та пневматика на колеса. Півстоліття тому революційної стала заміна механічного управління робочими органами машини на автоматичне нівелювання. Згодом сила і продуктивність автогрейдерів підвищилися, піднялося якість нівелювання, підвищувалися ціни на подібні машини.

На сьогоднішній день ми маємо величезний вибір автогрейдерів і додаткового обладнання до нього (їх кількість в цілому досягає 30-ти різновидів). Така техніка широко використовується не тільки для спорудження дорожнього покриття, але також і в сільськогосподарській сфері. З її допомогою можна якісно вирівнювати ділянки ґрунту для зручного поливу і застосування іншого сільськогосподарського обладнання. Наприклад, китайський автогрейдер SEM розроблений для здійснення великих обсягів земляних робіт.

до всіх новин

інші Новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

21.07.2022

Вся інформація про вашу машину в одному місці. SEM запускає корисний сервіс для клієнтів
дізнатись більше

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше
перейти до всіх новин