Про компанію

Автогрейдери SEM - точні, прості в управлінні, універсальні

Гідросистема

Усі блоки гідросистеми автогрейдера відмінно збалансовані, що забезпечує точність управління. Швидке реагування можливе завдяки використанню аксіально-поршневого насоса зі змінною продуктивністю. До унікальних особливостей гідравліки даної моделі можна віднести наявність РРРС. Це блок пропорційно-пріоритетної компенсації тиску. Застосування даного типу насоса разом з розподільником забезпечує високу плавність, точність і рівномірну швидкість переміщень робочих інструментів у всіх напрямках. Це відбувається незалежно від кількості обертів двигуна і кількості задіяних гідроциліндрів.

sem919_02.jpg

Поворотний круг

Поворотний круг - цільнокований і може витримувати неймовірні навантаження. Домогтися надійного безлюфтового кріплення робочих знарядь і продовження терміну їх служби вийшло за рахунок використання змінних вставок.

sem922_awd_03.jpg

Потужна рама

Тягова рама з коробчатим перетином, що відрізняється високою міцністю, дозволяє експлуатувати техніку у дуже складних умовах. Верхні і нижні пластини на передній рамі - цільні від шарнірного зчленування і до фронтальної балки, а оскільки шви відсутні, утворення тріщин виключається. Куліса пересувань поворотного круга на сім отворів збільшує діапазон робіт середнім відвалом. Зміна положення куліси може здійснюватися водієм самостійно безпосередньо з кабіни.

sem922_awd_04.jpg

Використання машини у зимовий період

Щоб грейдери можна було експлуатувати взимку, на них встановлюють акумулятори з високою ємністю, системи електропідігріву і балони з ефіром для легкого запуску двигуна.

Гідропривід вентилятора охолодження силового агрегату дає можливість плавного безступінчатого регулювання частоти обертань від найменшого значення - «Зима» до найбільшого «Літо».

sem922_awd_06.jpg


Завантажуйте каталог техніки з цінами: https://sem-ua.com/lp/b-sem/
Порівняння автогрейдерів: https://sem-ua.com/lp/compare-graders/
до всіх новин

інші Новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

21.07.2022

Вся інформація про вашу машину в одному місці. SEM запускає корисний сервіс для клієнтів
дізнатись більше

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше
перейти до всіх новин