Про компанію

Автогрейдери SEM - застосування і переваги

Автогрейдери SEM забезпечують точність виконання завдань і відрізняються універсальністю. Якісний результат роботи можливий навіть в екстремальних умовах.

sem919_02 (2).jpg

Автогрейдери SEM здобули велику популярність за останні роки. Вони перевершують конкурентну техніку за характеристиками, а тому змогли витіснити її з ринку. Основні плюси це точність та універсальність в поєднанні зі зручним і зрозумілим управлінням.

Переваги та особливості

Автогрейдери виробництва SEM створені за перевіреною технологією CAT. Завод виробник є частиною корпорації Caterpillar, тому продукція відповідає стандартам якості вищого рівня. Техніка укомплектована збалансованою гідросистемою. Вона відрізняється точністю і швидкодією в процесі застосування. Властивості забезпечені двома насосами в комплектації, шестерний та аксіально-поршневий, зі змінною продуктивністю.

Машини CAT оснащені унікальною гідравлікою у вигляді PPPC (блок компенсації тиску пропорційно-пріоритетного типу). Ця властивість визначає перевагу автогрейдерів SEM над технікою інших виробників. Застосування насоса в комплектації надає техніці додаткові плюси:

  • плавність виконання дій;

  • рівномірна швидкість;

  • підвищена точність;

  • обертання робочих інструментів на всі боки.

Плюси зберігаються незалежно від кількості задіяних циліндрів та обертів двигуна.

sem919_05.jpg

Оснащеність і можливості

Особлива конструкція гідророзподільника спрощує ремонт і розширює кількість додаткового обладнання до установки. Запірні клапани розміщені всередині коробки, а кількість з'єднань зменшено. Це дозволяє скоротити кількість витоків і гарантує надійність. Автогрейдери SEM здатні витримати позамежні навантаження. Цільнокований поворотний круг це гарантує. Робоче обладнання кріпитися безфлютовим з'єднанням, яке гарантує безпеку і збільшує термін служби.

Тягова рама має коробчатий перетин. Вона відповідає за можливість експлуатації в екстремальних умовах. Цілісні пластини передньої рами виключають ймовірність виникнення тріщин. Система повного приводу створена на базі Poclain Hydraulics і Sauer Danfoss. Гідромотор і аксіально-поршневий насос працюють синхронізовано й управляються комп'ютерною системою. Положення куліси змінюється оператором самостійно без необхідності залишати кабіну.

Кабіна підвищеного комфорту знаходиться на передній рамі та гарантує хороший огляд під час виконання роботи. Її оснащеність і особлива конструкція виключають вібрацію та великий шум. Зимова комплектація автогрейдерів SEM включає:

  • акумулятори підвищеної ємності;

  • двигун з легким пуском;

  • балон з ефіром;

  • електропідігрів.

sem-922-awd-orlandpro (1).jpg

Частота обертання вентилятора охолодження двигуна регулюється плавно і безступінчасто за рахунок гідравлічного приводу. Вона може бути збільшена до максимальних показників при експлуатації в літній час і зведена до мінімуму при застосуванні взимку. Техніка комплектується гумою Triangle (малюнок «шашечки), яка гарантує хороше зчеплення з будь-якою поверхнею. Компанія Цеппелін Україна виконує поставку автогрейдерів SEM за вигідними цінами. Ми готові проконсультувати і допомогти з вибором моделі. Також супроводжуємо покупку навчанням ваших операторів і гарантійним обслуговуванням.

до всіх новин

інші Новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

21.07.2022

Вся інформація про вашу машину в одному місці. SEM запускає корисний сервіс для клієнтів
дізнатись більше

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше
перейти до всіх новин