укр

Про компанію

Автоматизовані системи управління дорожнім обладнанням від Trimble

Ключовими критеріями успішності будівельної сфери сьогодні виступають швидкість, якість і результат. Всі дії повинні здійснюватися набагато швидше і максимально точно, ніж будь-коли в минулому. Новітнє покоління систем контролю та експлуатації будівельного обладнання Trimble відкриває новий погляд на будівництво, починаючи з розробки проекту і закінчуючи його завершенням.

З 2005 року Trimble пропонує найбільш повну лінійку контролюючих систем, - лінійку GCS. Всі системи відрізняються високим рівнем надійності та зручності, можуть бути вдосконалені й виготовлені згідно з усіма необхідним стандартам виконання будівельних робіт.


Trimble GCS - лінійка систем для будівельного обладнання з можливістю модернізації

Почати можна зі встановлення на бульдозер системи GCS300, а в подальшому вдосконалити її до рівня 3D.

Система працює із застосуванням промислового стандарту Controller Area Network, а також «plug-and-play» - автоматичне виявлення підключених застосувань. З ростом запитів до системи, CAN дає можливість легко додати допоміжні датчики і модернізувати програмне забезпечення. Покращена центральна частина інтегрується з датчиками і системою керування гідравлічними циліндрами відвалу машини. Також можливо перевстановити систему з одного будівельного обладнання на інше.

Trimble GCS - це багатофункціональність і практичність.

Trimble GCS 900

Сфера використання:

  • Зведення майданчиків під спорудження житлового та комерційного типу
  • Будівництво складних проектів: естакад, розв'язок і ін.
  • Дорожньо-будівельні роботи

Ключовим фактором функціонування системи GCS 900 стало використання проекту побудови об'єкта в цифровому варіанті. Цифрова варіація може бути підготовлена ​​майже в будь-якому з відомих програмних продуктів для розробки, наприклад, CREDO або AutoDesk.


У базову комплектацію системи входять:

  • системи позиціонування положення робочого органу
  • панелі керування
  • програмне забезпечення SiteVisionOffice

Відомості про стан машини транслюються від системи позиціонування на панель керування, де визначається точне положення робочого елемента. Ці дані порівнюються з раніше завантаженими даними проекту. В автоматичному режимі регулюється позиція робочого елемента із застосуванням електричних гідроклапанів. При роботі в ручному режимі, наприклад, на стартових стадіях створення покриття або на екскаваторах оператор орієнтується на відомості на панелі та світлові сигнали.

до всіх новин

інші Новини

30.06.2020

Детальний відеоогляд лінійки автогрейдерів SEM
дізнатись більше

26.06.2020

Зручність світового рівня в бульдозерах SEM 816 LGP
дізнатись більше

23.06.2020

Пріоритет Caterpillar – безпека на будмайданчику
дізнатись більше

19.06.2020

Відеоогляд вібраційного ущільнювача ґрунту з гладким вальцем SEM 512
дізнатись більше
перейти до всіх новин