Про компанію

Бренду SEM - 60 років!


Заснований в 1958 році завод «Shandong Engineering Machinery» (SEM) вже 60 років є важливим об'єктом машинобудівної промисловості в Китаї. З 2008 року завод SEM став 100% дочірнім підприємством компанії Caterpillar. А вже в 2014 році компанія була перейменована в Caterpillar (Qingzhou) Ltd. і продовжила випускати продукцію під маркою SEM.

18 і 19 січня відбулися урочисті заходи, присвячені 60-му ювілею компанії. Конференція «Honor 60th Years, Expect to Win Future» зібрала топ-менеджмент компанії Caterpillar, керівників Caterpillar (Qingzhou) Ltd. і представників понад 150 дилерів бренду.


На урочистостях був присутній Чень Ціхуа - віце-президент Caterpillar Inc., голова Caterpillar China. Пан Чень Ціхуа привітав присутніх із знаменною датою для підприємства і зазначив, що компанія Caterpillar розглядає ринок Китаю як невід'ємну частину своєї глобальної бізнес-мережі. Він високо оцінив ринкові показники бренду SEM в 2017 році і висловив надію, що в майбутньому році бренд SEM ще більш зміцнить свої позиції на ринку.


Представники Caterpillar (Qingzhou) Ltd. відзначили, що стратегічною позицією бренду є фокусування на вимогах клієнтів і надання кращих в галузі продуктів і послуг. А дилери бренду відзначили, що повністю підтримують концепцію SEM і намагаються надавати лише професійну підтримку, щоб продукти та рішення SEM стали найкращим вибором для клієнтів.

Представники компанії Caterpillar нагородили дилерів, які внесли великий вклад в бренд SEM, і висловили подяку за підтримку.


Компанія «Цеппелін Україна» - офіційний постачальник техніки SEM на території України. Ми поставляємо якісну техніку і пропонуємо системні рішення для вашого бізнесу. Спецтехніка SEM, яку ми постачаємо, супроводжується сервісом найвищого рівня з використанням оригінальних запасних частин і залученням кваліфікованого персоналу. Щоб дізнатися більше про техніку SEM зв'яжіться з нашими представниками за номером 0 800 300 350.


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин