укр

рус

Про компанію

Бульдозер SEM 816 - недорога, але якісна машина з широким спектром функцій

Ця машина оснащена потужним двигуном і має гідростатичний привід з безступінчатим регулюванням швидкості. Ця модифікація бульдозера відрізняється високою продуктивністю і відмінною маневреністю.

SEM816.jpeg

Моделі SEM 816 також характерна невисока вартість при відмінних техніко-експлуатаційних можливостях, безвідмовній роботі всіх вузлів і агрегатів машини. Бульдозер чудово може працювати навіть у дуже складних умовах. Контроль якості моделі здійснюється завдяки системі Caterpillar. Її застосування разом з використанням комплектуючих від перевірених виробників, дозволяє бульдозеру SEM 816 демонструвати тривалий експлуатаційний ресурс без високих витрат на обслуговування.

sem816_03 (2).jpg

Унікальні можливості та переваги, які демонструє бульдозер SEM 816

  • Салон. Машина обладнана великою кабіною з гарним оглядом зони проведення робіт і обладнання. Якісна шумоізоляція та вентиляція в салоні дозволяють створювати оператору найзручніші умови для роботи. З метою зниження стомлюваності оператора кабіна оснащена регульованим кріслом і зручним багатофункціональним джойстиком.

  • Ходова частина. Гусеничний варіант даної частини машини забезпечує чудову прохідність техніки по будь-якому ґрунту. Геометрія конструкції траків дає можливість бульдозеру не надто сильно тиснути на ґрунт.

  • Додаткове обладнання. Компанія «Цеппелін Україна» може виконати поставку цієї моделі з додатковими пристроями. Можлива комплектація додатковими пристосуваннями та навісним обладнанням за індивідуальним замовленням.

  •  Силова передача. В дану модель техніки розробники впровадили гідростатичний привід з електронною системою управління. Комбінована передача (зубчасто-планетарний тип) і модуль регулювання швидкості (безступінчатий) забезпечують зміну швидкості при плавному режимі в діапазоні до 10 кілометрів на годину. При цьому силові повороти машина виконує, не втрачаючи корисну потужність.

  •  Гідросистема. Гідросистема, встановлена ​​на дану модель, має сервопривід, для неї характерний найкоротший час відгуку на дії оператора.

  • Сервісне обслуговування. Реалізація техніки компанією «Цеппелін Україна» передбачає інформаційний та технічний супровід, а також весь комплекс сервісного обслуговування протягом усього терміну експлуатації бульдозерів. Сервісні центри є у всіх регіонах країни.

sem816_04.jpg

Завантажуйте каталог техніки з цінами: https://sem-ua.com/lp/b-sem/

до всіх новин

інші Новини

13.10.2021

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

12.10.2021

Влаштування та експлуатація бульдозерів
дізнатись більше

08.10.2021

Відеоогляд спеціальної конфігурації навантажувача SEM 656D HL
дізнатись більше

05.10.2021

Конструктивні особливості дорожнього котка SEM 512
дізнатись більше
перейти до всіх новин