укр

рус

Про компанію

Бульдозер SEM 816D в ТОП-50 спецтехніки Китаю

Бульдозер SEM 816D в ТОП-50 спецтехніки Китаю

У 2019 року в Китаї на міжнародній виставці будівельного обладнання відбулась церемонія нагородження провідних виробників ринку індустріального машинобудування. Дана подія привернула увагу професіоналів у своїй сфері. У рейтинг ТОП 50 машин 2019 потрапив бульдозер SEM816D, за відмінну надійність і ефективність.

Виставка International Construction Machinery Exhibition показує успіхи, які були досягнуті в сфері будівельного обладнання Китаю, прогрес в сфері промисловості і задає напрямок для розвитку продуктів і обладнання в машинобудуванні на внутрішньому і міжнародному ринках.

SEM 816 D являє собою універсальну машину, що використовується для здійснення широкого переліку землерийних робіт. Працюючий на потужному двигуні і гідростатичному приводі з безступінчатим регулюванням швидкості, бульдозер показує високий рівень ефективності та маневреності.

Лояльна цінова політика, якою славиться китайське обладнання, поєднується з відмінними експлуатаційними показниками і безперебійним функціонуванням машини в найбільш складних умовах експлуатації. За рахунок впровадженої системи контролю якості і використання комплектуючих знаменитих виробників бульдозери SEM показують тривалий ресурс роботи і не вимагають колосальних вкладень на використання і обслуговування.

Випущена на початку 2018 року, дана лінійка бульдозерів завоювала популярність в самих різних промислових сферах, що обумовлено простотою експлуатації, надійністю і високим рівнем ефективності. Модель SEM816D зайняла друге місце в домашньому рейтингу китайських виробників за бездоганні показники: високий рівень продуктивності в найскладніших умовах експлуатації, тривалий робочий ресурс і лояльну цінову політику на використання і обслуговування.

до всіх новин

інші Новини

26.02.2021

Огляд навісного обладнання SEM для фронтальних навантажувачів
дізнатись більше

23.02.2021

Огляд особливостей лісової конфігурації бульдозера SEM 816
дізнатись більше

19.02.2021

На яких етапах прокладання асфальту використовуються котки?
дізнатись більше

16.02.2021

Детальний відеоогляд автогрейдера SEM 919
дізнатись більше
перейти до всіх новин