Про компанію

Чому Фронтальні навантажувачі SEM – кращий вибір? (Частина 1)

На перший погляд фронтальні навантажувачі SEM - традиційний представник китайської важкої промисловості, що має ліцензійний двигун, мости і трансмісію, стандартний модельний ряд. Але більш детальне знайомство виявляє ряд переваг.

652 В.jpg

Подією, що вплинула на весь подальший розвиток бренду, стала покупка в 2005 році корпорацією CATERPILLAR заводу SEM Machinery (зараз CATERPILLAR (QINGZHOU) Ltd.) з наступним повним його переобладнанням за своїми стандартами. Також був створений науково-дослідний центр, який курують інженери-проектувальники САТ. CATERPILLAR (QINGZHOU) Ltd. - є власністю компаній CATERPILLAR, що дозволяє техніці SEM користуватися передовим досвідом і технологіями CATERPILLAR.

На заводі впроваджено багатоступінчастий контроль якості - кожен навантажувач перед відвантаженням з заводу проходить тестові випробування в різних режимах. На виробництві впроваджено загальний контроль якості технологічних операцій.

660 D.jpg

При проектуванні навантажувачів використаний «принцип кінцевих елементів» - замість копіювання навантажувачів інших виробників, компанія залучає всі ресурси для повноцінної розробки і створення машин.

У виробництві SEM застосовуються стандарти якості САТ, зокрема використовується CPS (Caterpillar Production System), що включає багато аспектів: навчання персоналу, технології, що застосовуються, контроль якості по всьому виробничому ланцюгу, охорона праці, методології 6Sigma тощо.

sem-636D-2.png

Дизайн в широкому сенсі (не тільки екстер'єр та інтер'єр кабіни, але і технічний дизайн систем і компонентів) робиться з використанням програмних технологій САТ командою, яка працює в China CAT Research and Development Centre, місто Qingdao.

Коробка передач і мости виробництва SEM за своєю конструкцією та надійністю кращі, ніж у багатьох конкурентів, які використовують ці компоненти, вироблені третіми постачальниками. Зокрема аналогові мости, які використовуються іншими виробниками, найдешевші на ринку, що відбивається на їх надійності і довговічності.

SEM652B.jpg

Коробка передач сучасної конструкції з проміжними валами і перемиканням під навантаженням. Фактично - коробка-автомат з великим вибором передач (для роботи і для перегонів, всього 4 передачі). Складається приблизно з ~ 70 елементів. Багато конкурентів мають gear box з'єднаний з torque converter, а у деяких коробка планетарної конструкції (~ 120 елементів). Безліч конкурентів мають коробки з двома швидкостями (тобто їх діапазон не у всіх режимах зручний, що відбивається і на роботі, і на витраті палива).

Щоб отримати додаткову інформацію про фронтальні навантажувачі SEM, зв'яжіться зі співробітниками компанії Цеппелін Україна за телефоном 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

21.07.2022

Вся інформація про вашу машину в одному місці. SEM запускає корисний сервіс для клієнтів
дізнатись більше

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше
перейти до всіх новин