укр

рус

Про компанію

Чому варто вибрати фронтальний навантажувач від SEM?

Перш за все фронтальні навантажувачі SEM є стандартом китайської важкої промисловості. Однак при більш детальному розгляді даної техніки на перший план виходить ряд переваг.

652В(3).jpg

Варто відзначити, що в 2005 компанія Caterpillar стала власником SEM Machinery і провела повну реконструкцію заводу, який отримав нову назву Caterpillar (QINGZHOU Ltd.). Крім цього, було створено дослідний центр під керівництвом інженерів-проектувальників Cat. Сьогодні виробництво обладнання SEM здійснюється за допомогою передових технологій Caterpillar.

На виробництві був введений багатоступінчастий контроль якості: кожна модель після виготовлення тестується у різних режимах. Також при розробці обладнання на заводі використовується «принцип кінцевих елементів», який передбачає не копіювання техніки конкурентів, а створення унікальних машин, що повністю задовольняють запити споживачів.

При виготовленні SEM використовуються стандарти якості CAT, а саме Caterpillar Production System, в основі якої лежать фактори навчання персоналу, передових технологій, контролю якості, охорони праці і т.д.

1103.jpg

Дизайн всіх складових елементів, а також інтер'єру і екстер'єру кабін виконується з використанням інноваційних технологій CAT професіоналами, що працюють в CAT Research and Development Centre.

Коробка передач і мости SEM відрізняються високою надійністю у порівнянні з конкурентними моделями. Нижча вартість аналогів конкурентів відбивається на якості та терміні служби продукції. Коробка передач SEM - повноцінна коробка-автомат з 4-ма передачами.

Конструкція трансмісії передбачає поділ коробки передач від гідротрансформатора. Це дозволяє значно поліпшити термонавантаження і забезпечує простий доступ до всіх деталей.

SEM Machinery відповідає міжнародним стандартам ISO 9001: 2000

41323beccd0422e74896915d13fc4f60.jpg

Уся зазначена вище інформація підтверджується відмінною репутацією SEM на ринку і позиціями на китайському внутрішньому ринку. SEM Machinery - єдиний виробник ковшових навантажувачів, якість продукції якого було визнано на урядовому рівні, про що свідчить Урядовий Сертифікат якості продукції.

Детальніше про фронтальний навантажувач SEM 656D: https://sem-ua.com/lp/c-sem/

Завантажуйте каталог техніки з цінами: https://sem-ua.com/lp/b-sem/

Порівняння фронтальних навантажувачів: https://sem-ua.com/lp/compare-loaders/

до всіх новин

інші Новини

20.01.2022

Огляд двигуна та трансмісії навантажувача SEM 636D
дізнатись більше

18.01.2022

Рекомендації щодо проведення ТО фронтальних навантажувачів
дізнатись більше

14.01.2022

Головні переваги використання гусеничних бульдозерів
дізнатись більше

11.01.2022

Ківш Cat® Performance на моделі SEM 656D в дії!
дізнатись більше
перейти до всіх новин