Про компанію

Допоміжне обладнання - дієвий метод підвищення функціональності

Купуючи китайське спецобладнання, кожна людина прагне застосувати всі можливості машини по-максимуму і досягти її окупності в найкоротші терміни. Це стає можливим при виконанні більш широкого переліку завдань, але в такій ситуації машина повинна мати відмінні функціональні можливості. Самим розумним рішенням для підвищення функціоналу обладнання без великих фінансових вкладень виступає придбання допоміжної техніки різного призначення і установка її на машину.

Додатковим обладнанням китайської торгової марки «Цепелін Україна» виступають:

  • Вугільні ковші SEM, що характеризуються ідеальною сумісністю з фронтальними навантажувачами SEM 63x, 65x, 66x, які застосовуються для продуктивної роботи з легкими сипучими матеріалами на високій щільності: вугілля, керамзит та інше.


  • Ковші для скельних порід. При виникненні потреби застосування навантажувача фронтального типу в складних експлуатаційних умовах, обумовлених підвищеною твердістю матеріалу, найоптимальнішим рішенням буде придбання скельного ковша, який характеризується підвищеною щільністю і тривалим експлуатаційним терміном.

  • Палетні вила. Являють собою спеціальне обладнання навісного типу, яке використовується в цілях встановлення на навантажувачі при здійсненні вантажно-розвантажувальних робіт і переміщенні на короткі дистанції вантажів, розміщених на піддонах. У власника навантажувача SEM буде ідеальний інструмент для роботи на складах, портах, будмайданчиках, великих торгових площах та інших місцях, де потрібна машина для роботи з вантажами на палетах. Сумісні з фронтальним навантажувачем SEM будь-якої моделі, а також і з міні-навантажувачами в якості установки за допомогою пристрою швидкої зміни техніки.

  • Вила для сіна. Вила для сіна - це захоплення щелепного виду, розроблені спеціально з метою виконання вантажно-розвантажувальних дій, переміщення сіна та інших матеріалів. Відповідно до моделі навантажувача, представлені вила для сіна, призначені для переміщення вантажів по 3-5 м. куб. Вила відрізняються ідеальною сумісністю з фронтальними навантажувачами SEM категорії 65x і 63x і міні-навантажувачем 616.

  • Трубозахвати. Це допоміжне навісне обладнання, яке призначене для роботи з металевими трубами. «Цепелін-Україна» пропонує моделі даних пристроїв, сумісні з технікою SEM категорій 65x і 63x.


  • Бревнозахвати. Це навісні пристрої, які функціонують за допомогою гідросистеми навантажувача. Пристосування виступає невід'ємним атрибутом при навантаженні лісу і може давати хороші результати при роботі з іншими типами вантажів циліндричної конфігурації. Пристрій сумісний з усіма моделями SEM за винятком міні-навантажувача SEM 616.

  • Стріли подовженою конструкції. Подовжена стріла характеризується сумісністю з фронтальними навантажувачами SEM всіх видів за винятком міні версії, і підвищує функціонал машини, грамотно використовуючи її при роботах, що вимагають значних показників висоти навантаження.

  • Техніка для машин з пристроєм оперативного знімання. За допомогою даної техніки оператор може самостійно і в стислі терміни змінити встановлену на машину навісну техніку. Швидке зняття є ефективним метод підвищення продуктивності спецобладнання в разі необхідності застосування різних навісних пристроїв і потреби їх частої заміни.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин