Про компанію

Фронтальний навантажувач SEM 616 B - надійний помічник в будь-якій роботі

Бренд SEM виробництва CATERPILLAR (QINGZHOU) Ltd. - є власністю компаній CATERPILLAR, що дозволяє техніці SEM користуватися передовим досвідом і технологіями CATERPILLAR.

Сучасний фронтальний навантажувач SEM 616 B відноситься до категорії міні-навантажувача. Він досить ефективний при роботі в обмежених умовах, завдяки своїм не великим розмірам. Широко застосовується в сільському господарстві, промисловості, а так само комунальними службами. Фронтальні міні-навантажувачі незамінні там, де потрібно на обмеженій території провести різні будівельні роботи. З їх допомогою можна прибрати будівельне сміття, очистити майданчик від снігу і т.д.

Двигун

Навантажувач комплектується двигуном Yituo 4105G з турбонаддувом і безпосереднім вприском, що володіє великим запасам крутного моменту, низьким рівнем шуму і низьким рівнем витрат палива.

Трансмісія

Навантажувач обладнаний гідромеханічною трансмісією (виробництва SHANTUI) з триколісним одноступінчастим гідротрансформатором і однієї турбіною, автоматичним регулюванням потужності і закритим контуром з гідронасосом змінної потужності. Гідромеханічна трансмісія дозволяє перемикати передачі під навантаженням і має дві передачі вперед і назад.

Гідравлічна система

Більша частина компонентів гідросистеми (шланги, керуючі і робочі клапани і т.п.) SEM виготовлена на підприємстві Caterpillar Wuxi Co., Ltd. - ті ж, що поставляються на конвеєри заводів CAT. Збалансована гідравлічна система за технологією CATERPILLAR дає відчуття легкості і точності управління.

Фронтальні навантажувачі SEM 616B добре себе зарекомендували в роботі на фермах, заводах, комунальних службах, роздрібних сипучих майданчиках, в будівництві і т.д.

до всіх новин

інші Новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

21.07.2022

Вся інформація про вашу машину в одному місці. SEM запускає корисний сервіс для клієнтів
дізнатись більше

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше
перейти до всіх новин