Про компанію

Гідростатична трансмісія – одна з переваг бульдозерів SEM 822D

Гідростатична трансмісія – одна з переваг бульдозерів SEM 822D

Бульдозери SEM вигідно відрізняє гідростатичний привід.

Щоб забезпечити якість продукції, SEM опирається не тільки на власні розробки та досвід компанії Caterpillar, але й співпрацює з іншими постачальниками комплектуючих.

Двоконтурна замкнута гідростатична трансмісія з електронним керуванням від німецького виробника Bosch Rexroth є безперечною перевагою бульдозерів SEM. Даний тип трансмісії дозволяє здійснювати безступеневе перемикання передач. Оператор може вибрати швидкість від 0 до 10 км/г і здійснювати плавні повороти без втрати потужності на відвалі.

Гідростатична трансмісія в бульдозерах SEM 822D надає можливість виконувати розвороти на місці, включаючи зворотне обертання гусеничних стрічок ходової частини, що значно покращує маневреність машини.

Для зручності оператора і оптимізації конструкції гідростатична система, до якої входять аксіально-поршневі насоси і мотори, управляється центральним джойстиком з двома ступенями свободи.

Гідравлічний джойстик надає переваги там, де необхідна висока чутливість і точність керування. Ролик, встановлений на джойстику, допомагає оператору легко регулювати швидкість машини.

Комфортну роботу оператору забезпечує сидіння з підлокітниками, яке встановлюється на пневматичних амортизаторах. Регулювання сидіння виконується в трьох площинах. Для кращої оглядовості в шестикутній кабіні бульдозера застосовується повне скління.

Продуманий дизайн кабіни і використовувані технічні рішення дозволяють оператору працювати з комфортом, а це напряму впливає на продуктивність роботи.

Основою рушійної сили бульдозера SEM 822D виступає двигун Weichai з потужністю в 220 к.с. Трьохступенева система очистки повітря додатково подовжує ресурс двигуна, що також дозволяє використовувати цей бульдозер в умовах значної запиленості.

Для паливної економічності в конструкції бульдозера використано електронно-регульований гідравлічний привід вентилятора охолодження. Це рішення знижує паразитне навантаження і збільшує корисну потужність двигуна.

Стандартна комплектація бульдозера SEM 822D включає напівсферичний відвал ємністю 5,8 куб. м. Конструктивні покращення системи відвала підвисили ріжуче зусилля, а кріплення штовхаючих брусів відвала до рами дозволило ізолювати кінцеві передачі від навантажень, які приходять на відвал.

Для зниження витрати мастила, гідравлічний і гідростатичний баки об’єднані в один. Радіатори охолодження цих двох систем також об’єднали в один модуль, що дозволяє збільшити експлуатаційний період використання бульдозера SEM 822D.

до всіх новин

інші Новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

21.07.2022

Вся інформація про вашу машину в одному місці. SEM запускає корисний сервіс для клієнтів
дізнатись більше

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше
перейти до всіх новин