укр

рус

Про компанію

Головні переваги бульдозерів SEM 816D

Головні переваги бульдозерів SEM 816D

Бульдозери SEM 816 D, як і інше обладнання, випускаються на виробництві Caterpillar в Китаї. Ключовою відмінністю моделі є гідростатична трансмісія з електронним регулюванням, завдяки якій була зменшена паливна витрата і знижені витрати на ТО. Крім того, підвищений рівень продуктивності техніки за рахунок легкого управління, з яким дуже просто впоратися, як досвідченому оператору, так і новачкові. Крім того, ця трансмісія функціонує в будь-яких умовах експлуатації при будь-якій температурі.

Бульдозер збирають переважно зі складових елементів особистого виробництва. До переліку систем і елементів сторонніх організацій входять, наприклад, надійний двигун Weichai WD10G178E25 потужністю 178 літрів в секунду, і складові гідростатичної системи – насоси та мотори Bosch Rexroth, рукава високого тиску Wuxi.

В основну комплектацію машини SEM 816 D входить робоче місце оператора з системами ROPS / FOPS, відвал SU об'ємом 4,3 кубічних метрів, кондиціонер, пілотне керування робочою гідравлічною системою і L-подібні штовхають бруси.

Ходова частина машини включає в себе 6 опорних і 2 підтримуючих котки. Ширина черевиків становить 510 мм, число ланок – 37.

Крім основної комплектації бульдозери SEM поставляють в наступних варіаціях:

  • лісове використання;
  • LGP для експлуатації на слабкому ґрунті;
  • для пустелі.

Варто підкреслити, що кожну з варіацій можна доповнити зимовим пакетом, куди входить установка електропідігрівачем охолоджуючої рідини, стартера для запуску при низькому температурному режимі і акумуляторів збільшеного обсягу, а також заміни всіх робочих рідин на арктичні.

до всіх новин

інші Новини

20.01.2022

Огляд двигуна та трансмісії навантажувача SEM 636D
дізнатись більше

18.01.2022

Рекомендації щодо проведення ТО фронтальних навантажувачів
дізнатись більше

14.01.2022

Головні переваги використання гусеничних бульдозерів
дізнатись більше

11.01.2022

Ківш Cat® Performance на моделі SEM 656D в дії!
дізнатись більше
перейти до всіх новин