Про компанію

Головні переваги використання гусеничних бульдозерів

Головні переваги використання гусеничних бульдозерів

Гусеничний бульдозер – це універсальна техніка, яка експлуатується в різних сферах промисловості. Вона досить затребувана у сфері будівництва, комунальній та сільськогосподарській сфері. За допомогою гусеничного бульдозера вдається вирішити цілу низку найрізноманітніших завдань, таких як копання, планування, дорожньо-будівельні операції, спорудження каналів та різних конструкцій.

Гусеничні бульдозери – це вражаюча маневреність, що дозволяє використовувати його на різних об'єктах невеликої площі. Багато будівельних організацій застосовують даний тип транспорту для приготування території за умови обмеженого простору.

Техніка відрізняється простотою експлуатації та легкістю ТО. Будь-які ремонтні операції можуть здійснюватися в максимально стислий термін завдяки доступності запасних частин.

Ще одним вагомим достоїнством гусеничних бульдозерів виступає підвищений рівень продуктивності. Вони можуть працювати з більшими обсягами. Для цього використовуються машини високої потужності, які експлуатуються на окремому типі ґрунту та справляються з поставленими завданнями.

Відмінною рисою гусеничного бульдозера є підвищена прохідність, що досягається завдяки широкій поверхні, що дозволяє мінімізувати тиск. Це дозволяє здійснювати величезний перелік дій за умов нестабільності грунту. У разі потреби обладнання може бути залучено до експлуатації в умовах болотистої місцевості. Її використовують там, де застосування обладнання колісному ходу не доцільно.

Експлуатація техніки будь-якого розміру уможливлює постачання обладнання майже у всі кліматичні зони. Працюючи в умовах великих температурних перепадів та у важких умовах навколишньої зони гусеничні бульдозери можуть протягом тривалого терміну безперебійно виконувати свою роботу.

Гусеничні бульдозери
до всіх новин

інші Новини

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше

14.03.2022

Благодійна організація Caterpillar жертвує понад 1 млн USD Україні
дізнатись більше

10.03.2022

Caterpillar призупиняє діяльність на російських виробничих потужностях!
дізнатись більше

05.03.2022

Колектив компанії Цеппелін Україна надає допомогу Захисникам України
дізнатись більше
перейти до всіх новин