Про компанію

Історія компанії SEM

Історія компанії SEM

Shandong Engineering Machinery Co. Ltd- це компанія, що спеціалізується на виробництві колісних навантажувачів під брендом SEM в Китаї вже протягом 50 років, яка стала 100-процентною дочірньою організацією Caterpillar в 2008 році. У 2014 вона перейшла до Caterpillar (Qingzhou) Ltd і по сьогоднішній день продовжує виготовляти товари під брендом SEM. Виступаючи важливим стратегічним об'єктом Caterpillar, компанія SEM має свої особисті канали збуту, маркетинговий план і службу технічної підтримки.

Цеппелін Україна - дистриб'ютор Shandong SEM Machinery Co.

З 2012 року SEM є торговим брендом. Під цією торговою маркою виробляються колісні навантажувачі невеликих розмірів, автогрейдери, гусеничні бульдозери, ущільнювачі, які використовуються для комунальних служб в Китаї і ряду ринків, що розвиваються по всій земній кулі. Товари SEM відповідають промисловим запитам щодо якості та надійності або в рази перевершує їх. Бренд ідеально підходить для цільових клієнтів, які спочатку робили акцент на первісну ціну покупки, а не на загальну вартість.

Виробництво SEM є одним з найбільш широкомасштабних заводів в Китаї, які виготовляють дороге устаткування і високоякісні фронтальні навантажувачі.

Заснований в 1958 році під ім'ям Shandong Engineering and Machinery завод був реформований в акціонерну організацію в 2003 році, і через два роки успішно приєднався до корпорації Caterpillar. Завод розміщений в місті Цинчжоу, східна область провінції Шаньдун.

Виробництво

На сьогоднішній день SEM є інженерною компанією, що виконує оптові замовлення. Виробничі потужності дають можливість виготовляти понад 25 000 колісних агрегатів в рік.

Виробництво не стоїть на місці, стрімко розвивається активна ринкова позиція. Товари SEM дуже затребувані серед професіоналів. В основі збуту компанії лежать навантажувачі об'ємом ковша в межах від 1,7 до 4,5. Їх експортують в більш ніж вісімдесят країн світу.

Як оснащення навантажувачів можуть використовуватися щітки, фрези, очисники снігу та інші навісні пристосування.

Всі машини SEM мають комфортний дизайн кабіни з високим ступенем скління і обігрівальними системами. Кабіна оператора споруджена так, щоб можна було забезпечити максимальний рівень комфорту і досягти зручності оператора.

Техніка SEM ідеально підходить для експлуатації в складних умовах. З метою забезпечення безпечної роботи на навантажувач встановлюють мости з дисковими гальмами. Для створення кар'єрів можуть застосовуватися важкі навантажувачі SEM.

Все обладнання, яке виробляється на заводі SEM, виготовляється за стандартами Caterpillar і в обов'язковому порядку проходить сертифікаційні випробування якості і безпеки.

Важливі події:

  • У 1958 р. був заснований завод SEM.
  • Восени 1991 р SEM стала державною організацією.
  • Взимку 2003 року - «Shandong SEM Machinery Co.» стає акціонерним товариством.
  • У 2003 р. компанія SEM отримує атестацію ISO9000.
  • Весною 2005 р. було організовано спільне підприємство SEM спільно з компанією Caterpillar.
  • Взимку 2006 р. SEM отримала ISO9000: 2000, а взимку 2007 р. разом з Caterpillar було випущено нове покоління колісних навантажувачів SEM серії 600.
  • Взимку 2008 року SEM стає власністю Caterpillar.
  • У 2010 р. відбувся вихід техніки SEM на ринок України спільно з ТОВ Цеппелін Україна - офіційним дистриб'ютором на території країни.
  • У 2013 р компанія «Дробмаш-Україна» в м. Полтава стала офіційним субдилером компанії Цеппелін Україна.
  • Весною 2014 року компанія Shandong Engineering Machinery (SEM) змінила назву на Caterpillar (Qingzhou) Ltd.
до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин