укр

рус

Про компанію

Кілька цікавих фактів про бренд SEM

Нещодавно, у 2018 році, бренд SEM відсвяткував свій ювілей - шістдесят років. Техніка SEM давно займає міцні позиції на світовому ринку завдяки невисокій вартості та відмінній якості. Нижче підібрані найбільш цікаві факти про дану торговельну марку.

Рис1.jpg

На 55-річчя змінилася назва марки

У 2008 році SEM став частиною концерну Caterpillar, а ще через 5 років було прийнято рішення змінити назву Shandong Engineering Machinery на Caterpillar Qingzhou Ltd.

Понад 200 000 кв.м. - територія найбільшого цеху

Найбільший цех заводу відведено під виробництво навантажувачів фронтального типу. Загальна площа об'єкта становить 510 тис. кв. м. У штаті налічується 2000 працівників.

Рис2.jpg

2019 рік ознаменувався відкриттям випробувального полігону

Влітку 2019 року було відкрито новий полігон для проведення випробувань у складних умовах. Полігон розташований в м. Цинчжоу. Тут здійснюються тестування і демонстрації обладнання, причому не тільки SEM, а й Caterpillar. Крім того, тут проходять навчання оператори.

Рис3.jpg

На підприємстві є навчальний центр

На підприємстві є центр навчання для співробітників, який відкрили 9 років тому. Його площа дорівнює 4050 кв.м. Тут працює 56 викладачів.

Виробництво техніки CAT

Крім обладнання SEM на заводі виробляється також модель навантажувача CAT 950GC.

Виробництво мостів і трансмісії здійснюється на підприємстві SEM

Головні деталі та вузли виготовляються безпосередньо на території самого підприємства, окремі комплектуючі замовляються у постачальників.

Рис4.jpg

2000-й бульдозер SEM побачив світ у 2019 році

На початку цього літа був анонсований випуск двохтисячного бульдозера торгової марки SEM. Це модель 816D, яку урочисто передали замовнику. Цікаво, що за 2 місяці до цього модель увійшла в ТОП-50 китайського будівельного обладнання.

Рис5.jpg

Найбільш популярна техніка - навантажувачі

Якщо проаналізувати всю лінійку моделей SEM, то особливою популярністю користуються навантажувачі фронтального типу з вантажопідйомністю від трьох до шести тонн.

SEM виробляє обладнання відповідно до армійських потреб

Продукція SEM експортується у вісімдесят країн. Спеціально для китайського ринку даний бренд виготовляє різні варіації машин під армійські потреби.

до всіх новин

інші Новини

13.10.2021

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

12.10.2021

Влаштування та експлуатація бульдозерів
дізнатись більше

08.10.2021

Відеоогляд спеціальної конфігурації навантажувача SEM 656D HL
дізнатись більше

05.10.2021

Конструктивні особливості дорожнього котка SEM 512
дізнатись більше
перейти до всіх новин