укр

рус

Про компанію

Ключові виробничі потужності Caterpillar на території Китаю

sem-china-plan.jpg

У число основних об'єктів виробництва, які належать Caterpillar входять:

 • Asia Power Systems (Tianjin) Ltd. Компанія веде роботу з випуску генераторних установок Olympian і FG Wilson, починаючи з двохтисячного року. Якість продукції, а також високі показники безпеки, вивели компанію на світовий рівень, забезпечуючи їй бездоганну репутацію.

 • AsiaTrak (Tianjin) Limited, користуючись більш ніж двадцятирічним досвідом, спеціалізується на виробництві ходових частин для гусеничного обладнання і для гідравлічних екскаваторів.

 • Caterpillar Logistics (Shanghai) Co., Ltd. Розташовується на площі 84 000 квадратних метрів, 43 000 з яких відведені під приміщення для виробництва обладнання. Компанія компетентна в наданні міжнародної підтримки іншим центрам постачання Caterpillar.

 • Caterpillar Paving Product (Xuzhou) Ltd здебільшого спеціалізується на виробництві техніки для виконання дорожніх робіт. На площі в 52 000 квадратних метрів виробляються асфальтові, пневматичні катки, ущільнювачі, дорожні фрези. Практикується як внутрішня торгівля, так і експорт товару іноземним покупцям.

 • Caterpillar Remanufacturing Services є однією з найбільш швидкозростаючих компаній Caterpillar. Вона займається відновленням насосів та електродвигунів, а також компонентів двигунів. Основним пріоритетом компанії є підтримка екології, зниження ресурсів, що використовуються, для роботи системи та розширення можливостей на внутрішньому і міжнародному ринку.

 • Caterpillar (Suzhou) вийшла на ринок виробництва спеціалізованого обладнання в 2006 році. Асортимент підприємства складається з колісних навантажувачів середньої потужності міжнародного класу. Здійснює експорт в країни СНД, Африки, Південної Америки та країни Близького Сходу.

 • Caterpillar (Suzhou) Logistics Co Ltd володіє логістичним центром для поставок деталей підприємствам Caterpillar в Китаї. Виробництва в інших країнах отримують складові через мережу постачання H2K.

 • Caterpillar (Tongzhou) Co. Limited є підприємством з виготовлення масивних колісних навантажувачів. Завод ділить територію з полігоном для практичної перевірки та виявлення недоліків у нових розробках Caterpillar.

 • Caterpillar Undercarriage (Xuzhou) почала свою роботу в 2011 році. Спеціалізується на виробництві комплектуючих виробів і ходових частин, у тому числі гусеничних стрічок.    

 • Caterpillar (Wujiang) Ltd розташовується на площі 110 000 квадратних метрів. Випускає малогабаритні екскаватори, здатні піднімати вантаж до 10 тонн. Поставки здійснюються як всередині країни, так і закордонним покупцям.

 • Caterpillar (Xuzhou) заснована у 1994 році і за час існування на ринку виробництва спеціалізованої техніки стала одним із лідерів серед виробників Китаю. Більшою мірою спеціалізується на виробництві екскаваторів Cat 300.

 12430192_w640_h640_linesborkasem.jpg

Вся техніка, що випускається компанією Caterpillar, відповідає міжнародним стандартам якості.

до всіх новин

інші Новини

13.10.2021

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

12.10.2021

Влаштування та експлуатація бульдозерів
дізнатись більше

08.10.2021

Відеоогляд спеціальної конфігурації навантажувача SEM 656D HL
дізнатись більше

05.10.2021

Конструктивні особливості дорожнього котка SEM 512
дізнатись більше
перейти до всіх новин