Про компанію

Компактний навантажувач SEM 616B за спеціальною ціною!

Навантажувач SEM 616B відноситься до категорії фронтальних міні-навантажувачів. Завдяки своїм компактним розмірам і низькому рівню шуму, він ідеально підходить для роботи в міських умовах і на сільськогосподарських підприємствах.

Фронтальний навантажувач SEM 616B незамінний при проведенні робіт в умовах обмеженого простору і на обмеженій території. Його конструкція і технічні характеристики гарантують тривалий термін служби навіть при інтенсивній експлуатації.

Компанія Цеппелін Україна - офіційний постачальник техніки SEM на території всієї України, пропонує купити фронтальний навантажувач SEM616B за спеціальною ціною - 39 800 USD.

     

Легкість в обслуговуванні

Добре продумана конструкція фронтального навантажувача забезпечує легкий доступ до основних вузлів технічного обслуговування. Капот легко відкривається і стає в зручне положення, що створює передумови для мінімальних витрат часу на обслуговування навантажувача.

Додаткове обладнання

Продаж фронтальних навантажувачів моделі SEM 616B може здійснюватися в комплекті з додатковими опціями і обладнанням, яке істотно розширить можливості машини і підвищить комфорт при її експлуатації. До них відносяться поліпшена трансмісія і міст Beilian, установка обігрівача, подовжена стріла, різне змінне навісне обладнання та інші опції.

Управління фронтальним навантажувачем SEM 616B настільки просте і зрозуміле, що навіть дитина впорається з цим завданням!

Ознайомтеся, також, з основними технічними характеристиками моделі SEM616B в розділі Фронтальні навантажувачі SEM.

Щоб отримати додаткову інформацію - зв'яжіться зі співробітниками компанії Цеппелін Україна за телефоном 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

21.07.2022

Вся інформація про вашу машину в одному місці. SEM запускає корисний сервіс для клієнтів
дізнатись більше

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше
перейти до всіх новин