Про компанію

Конструктивні особливості нових ущільнювачів грунту SEM

Моделі SEM510 і SEM512 є новими ущільнювачами грунту з гідростатичним приводом заднього моста і ущільнюючого вальця, що відповідають вимогам стандарту токсичності відпрацьованих газів Stage II і призначені для регіонів, на яких вже присутня продукція компанії SEM.


Вони відрізняються підвищеною надійністю, високою продуктивністю, зручністю в експлуатації і низькими експлуатаційними витратами, а також найбільшою амплітудою вібросистеми і статичним лінійним навантаженням серед машин того ж класу. Крім того, вони як мінімум не поступаються своїм конкурентам в здатності долати ухил завдяки гідростатичному приводу і задньому мосту з диференціалом підвищеного тертя. Більш того, капсульна система вібрації характеризується максимальною для даного класу машин надійністю з міжсервісними інтервалами, що досягають одного року або 2000 мотогодин, що набагато перевищує аналогічні показники для конкурентних машин, оснащених традиційними вібраційними механізмами.


Ключові конструктивні особливості:

  • Оптимізовані двигуни Weichai з турбонагнітачем і повітряним проміжним охолоджувачем (ATAAC), гідростатичною трансмісією і гідравлічною вібросистемою з закритим центром, яка забезпечує найкращі в класі показники потужності і витрати палива.

  • Система ходу: застосовується гідростатична трансмісія з аксіально-поршневими насосами і гідромоторами світового класу, що приводять в рух як задній міст, так і передній валець.

  • Вібросистема: оснащені системою капсульного типу з ексцентриковими вантажами.

  • Система охолодження: модульний блок радіаторів з оптимізованою охолоджуючою здатністю для кожної системи, поліпшена охолоджуюча здатність аж до температури навколишнього повітря 49 °C.

  • Широкий вибір робочого обладнання та приладдя для виконання різноманітних операцій в різних умовах експлуатації.

Щоб дізнатися більше про техніку SEM, зв'яжіться з представниками компанії Цеппелін Україна за номером 0 800 300 350. Наші фахівці дадуть відповідь на всі питання!

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин