Про компанію

Короткий огляд популярних типів бульдозерних відвалів

Короткий огляд популярних типів бульдозерних відвалів

Розрізняють три типи відвалів бульдозерів:

  • S відвал прямого типу. Короткий, без бічної кривої;
  • універсальний U відвал. Високий, з помітним вигином;
  • S-U відвал. Викривлення і розміри середні.

Бульдозери функціонують на своїй власній масі, що дозволяє їм переміщати важкі вантажі за допомогою відвалу. Завдяки таким характеристикам бульдозери використовуються з метою очищення площі. Все це робить техніку незамінною при виконанні великомасштабних проектів, на будівництві, розчищенні лісів тощо.

Буферні відвали

Використовуються для штовхання скреперів при зарізі в ґрунт. За своєю формою це відвал прямого типу без перекосу з встановленою посередині пластиною. Поглинання ударів відбувається за рахунок гумових амортизаторів. У проміжках між штовханні відвал може використовуватися в бульдозерних роботах загального застосування.

Рекультиваційні відвали

Застосовуються для зняття верхнього плодовитого шару ґрунту та транспортування його в складовані бурти. Для даного обладнання характерна підвищена ширина, а радіус викривлення має змінне значення. Це дозволяє створити найсприятливіші умови для переміщення матеріалу по поверхні і створення призми волочіння.

image
image
Вугільні відвали і відвали для тріски

Використовуються для переміщення вугілля та тріски на різних виробництвах. За формою нагадують сферичні пристрої з величезною шириною і гідроперископом.

Торф'яні відвали

Використовуються для роботи з торфом. Мають форму прямого типу, невелику висоту, гідроперископ. На бульдозерах зі специфічними відвалами ззаду машини фіксується баластовий вантаж в якості противаги.

Для прибирання сміття

Це пристрої прямого типу з великою шириною і викривленням в лобовій частині. Висота козирка приблизно дорівнює висоті відвалу. Агрегати тракторів при використанні даних відвалів вимагають допоміжної оснастки для забезпечення посиленого захисту від гострих предметів і абразивів. Ззаду приладу фіксується баласт.

Відвали для різання кущів

Ці відвали V-подібної форми застосовують для очищення зарослих площ під забудову. Спущений відвал здійснює ковзаючі дії по поверхні ґрунту, ріже чагарники таневеликі дерева, потім звалює їх в сторони, створюючи прохід, рівний ширині захоплення відвалу.

Захисна частина у вигляді сталевого каркаса забезпечує ефективний захист від пошкоджень при падінні дерев.

Відвали корчівники

Це або відвали гратчастої форми з зубами або зуби, які приєднані до переднього частини листа прямого відвалу. Застосовуються для видалення каменів і пнів, а також їх транспортування на великі відстані. Вгорі даний відвал обладнаний допоміжним захисним обладнанням.

до всіх новин

інші Новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

21.07.2022

Вся інформація про вашу машину в одному місці. SEM запускає корисний сервіс для клієнтів
дізнатись більше

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше
перейти до всіх новин