Про компанію

Лінійка автогрейдерів SEM - оберіть свою машину!

Автогрейдери, як і вся техніка SEM, були створені із застосуванням передових технологій за участю професіоналів Caterpillar.

Фахівці відзначають, що техніка SEM має кардинальні відмінності від конкурентних аналогів в даному сегменті. Секрет унікальності полягає в створенні нових моделей із застосуванням технологій Caterpillar і при взаємодії з професіоналами. Навіть у зовнішньому вигляді моделей простежуються риси оригінального дизайну Caterpillar.

Варто також підкреслити, що торгова марка SEM є власністю американської компанії Caterpillar. Запорукою продуктивності та конкурентоспроможності обладнання є збалансована розробка та підбір таких складових, як трансмісія, гідравліка і ін.


Трансмісія

Поставляються моделі автогрейдерів створені для застосування в умовах низьких температур і адаптовані для такої роботи. Простий і в той же час надійний за своїм механізмом двигун характеризується економічністю і відповідає екологічним стандартам. Інноваційна система охолодження ефективно працює при температурах від -40 до +55 градусів.

Гідромеханічна коробка передач забезпечує 6 передніх і 3 задні швидкості. Коефіцієнт корисної дії підвищується завдяки застосуванню гідротрансформатора, що блокується. Особливості механізму фронтального мосту всіх моделей задають оптимальний кут нахилу коліс. Мости SEM, вироблені спільно з Caterpillar, відрізняються тривалим експлуатаційним періодом. Надійне уповільнення і зупинка забезпечується барабанними гальмівними системами на колесах з пневматичним приводом.


Автогрейдери SEM за рахунок передніх коліс ефективно пересуваються по бездоріжжю, забезпечуючи високий рівень зчеплення з ґрунтом.

Завдяки гідростатичному приводу передніх коліс вдається досягти повзучої швидкості, яка особливо актуальна при кінцевому плануванні дороги, коли необхідна чітка керованість машиною. Разом з тим колеса заднього візка пересуваються вільно, зводячи до мінімуму пошкодження ґрунту і запобігаючи необхідності повторних проходів. У «повзучій» функції автогрейдер стартує і зупиняється без ривків, що виключає появу гребенів, які є неминучими при експлуатації машин з приводом задніх коліс, який не відключається.


Гідравлічна система

Велику увагу було приділено гідравлічній системі. Збалансована система забезпечує надійне точне керування і високу швидкодію, чим не можуть похвалитися китайські аналоги. За рахунок застосування потужного насоса, грейдер отримує такі переваги:

  • економія палива;
  • запобігання швидкому зносу шин;
  • збільшення продуктивності та максимальної тяги під час руху з високою швидкістю;
  • збільшення навантаження;
  • зниження кількості проходів;
  • зменшення тривалості робочого циклу.

Ще одним нововведенням є блок пропорційно-пріоритетної компенсації тиску, аналогів якому немає у китайських конкурентів, так само, як і у вітчизняних виробників.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин