Про компанію

Надійні компоненти системи автогрейдера з повним приводом SEM 922 AWD

Надійні компоненти системи автогрейдера з повним приводом SEM 922 AWD

Повний привід

Повний привід дозволяє впевнено використовувати автогрейдер SEM 922 AWD на слабких ґрунтах: сніг, пісок, гравій, глина.

Завдяки системі гідравлічного приводу досягається максимальний крутний момент на передніх колесах в реальних умовах експлуатації. Передова компенсаційна система рульового керування дає можливість виконувати «силові повороти» при покращеній керованість автогрейдера SEM 922 AWD і значно зменшує радіус повороту на слабких ґрунтах.

Тягова рама

Тягова рама автогрейдера має А-подібну трубчату конструкцію. Вона забезпечує збільшене прижимне зусилля та довговічність. Завдяки змінному шароподібному шарніру, який закріплений болтами, зменшується час і вартість ТО.

Передня рама

Передня рама автогрейдера виконана у вигляді коробчатої конструкції із загнутим бортом. Така конструкція дозволяє уникнути зварних швів в зонах високих навантажень. Для підвищення надійності нижня і верхня частини рами виконані з суцільної сталі.

Гідравлічні шланги розміщені з урахуванням вимог зручності ТО і мінімального ризику непередбачуваних поломок.

Використання змінних втулок знижує кінцеву вартість обслуговування автогрейдера SEM 922 AWD і дозволяє збільшити довговічність.

Гідросистема

Гідророзподільники з клапанами PPPC (пропорційно-пріоритетна компенсація тиску) розроблені спеціально для автогрейдерів SEM. Вони безперервно регулюють витрату і тиск в гідросистемі у відповідності з навантаженням і керуючим впливом, що значно спрощує контроль за всіма функціями.

Поршневий насос зі змінною продуктивністю дозволяє зменшити використовувану потужність і виділення тепла. Це в свою чергу дозволяє збільшити паливну економічність.

Завдяки безперервному прецизійному керуванню рухом відвалу в гідросистемі з регулюванням потужності по навантаженню підвищується продуктивність.

Запорні і запобіжні клапани фіксують робочі органи в заданому положенні, попереджують зміщення поршнів в гідроциліндрах через зовнішні навантаження і відповідні ушкодження від надмірного тиску.

image
image

Система керування

Установка відвала в потрібному положенні легко виконується з кабіни оператора за допомогою семипозиційної куліси переміщення поворотного кругу з електрогідравлічним керуванням. Куліса важлива для розширення можливостей досяжності при різанні укосів і кюветів. Використання зносних втулок збільшує експлуатаційний період куліси і зменшує вартість ТО.

Відвал

Для розширення можливостей автогрейдера SEM 922 AWD передбачено переключення відвала в плаваючий режим, коли відвал торкається землі без тиску в гідросистемі, повторюючи профіль дороги.

Оператор включає плаваючий режим, відхиляючи від себе до упору і фіксуючи важелі керування правим і лівим циліндрами.

Плаваючий режим захищає автогрейдер і дорожнє покриття під час прибирання снігу.

Додаткові компоненти автогрейдера

В автогрейдері SEM 922 AWD передбачені наступне додаткове обладнання:

  • захист коробки передач
  • шини з радіальним кордоном
  • крила задньої рами
  • захист обладнання під кабіною
  • посилена кабіна для захисту при перекиданні
  • ящик для інструментів
  • сніжний відвал
до всіх новин

інші Новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

21.07.2022

Вся інформація про вашу машину в одному місці. SEM запускає корисний сервіс для клієнтів
дізнатись більше

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше
перейти до всіх новин