Про компанію

Надійний партнер завжди поруч

У всьому світі зростає кількість клієнтів Caterpillar, в тому числі бюджетних організацій, які вважають за краще використовувати недорогу, але надійну техніку. З 2003 року їм поставляються машини марки SEM, які виробляє компанія Caterpillar (Qingzhou) Ltd.

Caterpillar (Qingzhou) Ltd. прагне постійно розширювати асортимент продукції і підвищувати її якість. Фахівці компанії приділяють особливу увагу дослідженням і розробкам, а також використовують виробничу систему Caterpillar (CPS, Caterpillar Production System) і кращі практики менеджменту, щоб випускати продукцію безпечно, ефективно і рентабельно. Нещодавно завод SEM придбав додаткове підприємство, щоб розширити виробництво ключових вузлів і готових машин SEM.

Машини SEM орієнтовані на практичних клієнтів в Китаї і на багатьох ринках, що розвиваються по всьому світу. Продукція SEM відповідає регіональним промисловим стандартам якості і надійності, а часто навіть перевершує їх. Вона призначена для тих, хто шукає оптимальне співвідношення між ціною і якістю. Дилерська мережа охоплює більше 80 країн в наступних регіонах: Південно-Східна Азія, Африка і Близький Схід, Росія і країни Євразії, Південна і Центральна Америка.

Успіх компанії нерозривно пов'язаний з успіхом клієнтів

Розвиток бізнесу SEM заснований на успіхах клієнтів. Це рушійний принцип компанії і тверда обіцянка кожному клієнту. Бренд SEM розробляє продукцію дуже ретельно, з урахуванням безлічі факторів, і формує ринки, пропонуючи інноваційні концепції.

Ця філософія зробила Caterpillar (Qingzhou) Ltd. лідером ринку. Клієнти знають техніку марки SEM вже кілька десятиліть і високо цінують її.


На додаток до технологічного лідерства, компанія SEM прагне бути прикладом соціально відповідального бізнесу для свого регіону і своєї країни. Керівництво заводу взяло на себе важливу роль, сприяючи їх розвитку, оберігаючи навколишнє середовище, допомагаючи соціально незахищеним групам населення і беручи участь в розвитку місцевих громад. Компанія SEM будує дороги і водозабірні свердловини, фінансує освітні фонди і реагує на стихійні лиха, сумлінно служачи громадським інтересам.

Компанія «Цеппелін Україна» - офіційний постачальник техніки SEM на території України. Ми поставляємо якісну техніку і пропонуємо системні рішення для вашого бізнесу. Спецтехніка SEM, яку ми постачаємо, супроводжується сервісом найвищого рівня з використанням оригінальних запасних частин і залученням кваліфікованого персоналу. Щоб дізнатися більше про техніку SEM зв'яжіться з нашими представниками за номером 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин