укр

рус

Про компанію

Навігаційна система Trimble

zeppelin-sistem-trimble.jpg

Система Trimble призначена для того, щоб максимально оптимізувати роботу спеціалізованого обладнання для будівництва доріг. Така автоматизація робить процес роботи більш ефективним.

54512313_2281604632122068_2810715798772001628_n.jpg

Плюси використання навігаційної системи:

1. За допомогою розширеного списку можливостей системи та функціоналу, оператор може виконувати необхідні операції задані системі з максимальною точністю. Цей фактор істотно знижує витрату паливних ресурсів.

2. Оптимізована система безпеки Trimble у поєднанні з підвищеною продуктивністю буде витримувати навіть високі температури, а також усі погодні та кліматичні умови.

3. Система придатна для використання протягом всього переліку необхідних етапів роботи. На початковому етапі первинної підготовки для того, щоб коректно прокласти дорогу, розроблена програма Trimble Business Center Heavy Construction Edition. Використовуючи свої алгоритми роботи, вона може створити вам тривимірну модель дороги. Використовуючи Trimble 3D можна привести територію в ідеальний для продовження робіт з прокладання дороги стан, усунувши всі нерівності та дефекти. Додаток Trimble 2D буде корисним на етапі розрахунку постійної товщини асфальту.

4. Система Trimble прискорює процес розрахунків і підготовки за рахунок автоматизації. Завдяки функції збору та аналізу інформації про території проведення робіт система оптимізує робочі процеси, виходячи з отриманих даних.

5. Під час експлуатації системи Trimble ви гарантовано отримаєте надійну технічну підтримку, яку завжди готова надати компанія Цеппелін Україна.


Спеціалізована техніка SEM відповідає вимогам до якості Caterpillar, тому обираючи спеціалізовану продукцію цієї торгової марки, ви робите вибір на користь виправданого співвідношення якості товару та його вартості.

Якщо у вас виникли питання щодо спеціалізованої техніки SEM, усі відповіді ви можете отримати у оператора-консультанта офіційного дистриб'ютора на території України - компанії Цеппелін Україна, зателефонувавши за номером 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

20.07.2021

Історія успіху бренду SEM
дізнатись більше

16.07.2021

Думка операторів про роботу з технікою SEM
дізнатись більше

13.07.2021

В чому відмінність типів гідросистем?
дізнатись більше

09.07.2021

Детальний відеоогляд повнопривідного автогрейдера SEM 922 AWD
дізнатись більше
перейти до всіх новин