укр

Про компанію

Навісне обладнання SEM для підвищення продуктивності

sem-636D-1.png

Одна одиниця техніки може здійснити завантаження сипучих матеріалів, перемістити колоди, палети, тюки з соломою й інші габаритні вантажі. Робоче обладнання можна швидко міняти завдяки спеціальному пристрою. Це скорочує час переходу машини від однієї робочої операції до іншої та впливає на продуктивність підприємства.


Види навісного обладнання

  • Вугільні ковші - використовуються для навантажень сипучих матеріалів: вугілля, тирси, керамзиту та інших речовин. Дане пристосування створено без зубців на кромці, тому придатне для прибирання сніжної маси, бо не пошкоджує при цьому дорожнє полотно.

  • Вила для сіна. Виходячи з того, яка модель техніки використовується, підбираються вила, здатні піднімати вантаж від 3 до 5 м³.

  • Палетні вила. Таке обладнання застосовується для перевезення вантажів, розміщених на піддонах. Пристосування придатне для використання як на складах, так і на будівництвах.

  • Бревнозахват. Відмінний пристрій для робіт на лісозаготівлях.

  • Подовжена стріла. Пристосування допомагає збільшувати висоту навантажень. Воно значно розширює можливості техніки при виконанні різноманітних завдань.

  • Трубозахват. Розроблено та застосовується для робіт з трубами зі сталі.

  • Скельний ковш. Використовується при переміщенні твердих порід високої щільності. Для нього характерна висока міцність і зносостійкість.

sem636b_04.jpg

Отримати інформацію про сумісність навісного обладнання з моделями спецтехніки можна у офіційного дилера - компанії Цеппелін Україна. Маючи повну інформацію, ви легко підберете необхідний набір комплектуючих для навантажувача SEM, забезпечивши, таким чином, його максимальну продуктивність.


Детальніше про фронтальний навантажувач SEM 656D: https://sem-ua.com/lp/c-sem/

Завантажуйте каталог техніки з цінами: https://sem-ua.com/lp/b-sem/

Порівняння фронтальних навантажувачів: https://sem-ua.com/lp/compare-loaders/

до всіх новин

інші Новини

07.08.2020

Відеоогляд унікального фронтального навантажувача SEM 636D
дізнатись більше

04.08.2020

Відеоогляд повнопривідного автогрейдера SEM 922 AWD
дізнатись більше

31.07.2020

Переваги ущільнювачів ґрунту SEM
дізнатись більше

28.07.2020

Зведення насипів за допомогою автогрейдерів SEM
дізнатись більше
перейти до всіх новин