укр

рус

Про компанію

Найбільш популярні серії фронтальних навантажувачів SEM

Колісні навантажувачі серії D є новим поколінням обладнання, яке не так давно прийшло на зміну навантажувачам категорії B. Фахівці припускають, що ця лінійка витіснить стару в найближчому майбутньому.

sem660b_01.jpg

Навантажувачі D серії - бестселери ринку

Розглянемо три найбільш затребуваних моделі:

  • 655 D (вантажопідйомність 5 тонн);
  • 656 D (вантажопідйомність 5 тонн);
  • 660 D (вантажопідйомність 6 тонн).

На конструкціях встановлюються агрегати Weichai. Вага машин відрізняється. Так, 655 D важить 16,8 тонн, 656 D - 17,1 тонни і 660 D - 20 тонн.

Машини обладнані ковшами Performance, які характеризуються високою ємністю, простотою завантаження і легкістю. Конфігурація ковша розроблена таким чином, щоб різні матеріали засипалися до самого верху і при цьому не спресовувати. Це забезпечує збільшення продуктивності машини на 10%.

652-B-sem.jpg

Всі машини оснащуються многовальной трансмісією з регулюванням швидкостей (4-переднього і 4 заднього ходу). Завдяки цьому вдалося продовжити експлуатаційний період техніки у два рази.

Мости на моделях 656 D і 660 D є власною розробкою SEM - SO32. Вони здатні витримати навантаження у 32 тонни, - непоганий показник для навантажувачів даного розмірного ряду. Стандартом сегмента є величина 27 тонн.

Гідравлічна система являє собою два гідронасоси (аксіально-поршневий та шестерний), що функціонують через клапан пріоритету. Характерною рисою даного рішення є те, що подача потужності на гідропривід кермового управління здійснюється тільки в процесі виконання поворотів.

Всі три моделі оснащені додатковим обладнанням і функціями. Є змінні навісні пристосування. Кабіна стандартизована і підходить до будь-якої з моделей лінійки D. Вона обладнана кондиціонером, віконними конструкціями зсувного типу, інноваційною панеллю приладів, комфортним регульованим кріслом.

70e562a1ed1e57b9d5ee996b8f03536b.jpg

Навантажувачі серії B для легких робіт

Серед усіх фронтальних навантажувачів серії B, які виготовляються в Китаї, можна відзначити одну, найбільш затребувану модель, - SEM 652B. Вантажопідйомність машини 5 тонн. Конструкція експлуатується в умовах з низьким навантаженням. Модель обладнана трансмісією SEM власного виробництва. Відмінною рисою даної техніки є те, що основні деталі компанія виготовляє самостійно, що гарантує більший запас міцності у порівнянні з продукцією конкурентів.

Детальніше про фронтальний навантажувач SEM 656D: https://sem-ua.com/lp/c-sem/

Завантажуйте каталог техніки з цінами: https://sem-ua.com/lp/b-sem/

Порівняння фронтальних навантажувачів: https://sem-ua.com/lp/compare-loaders/

до всіх новин

інші Новини

13.10.2021

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

12.10.2021

Влаштування та експлуатація бульдозерів
дізнатись більше

08.10.2021

Відеоогляд спеціальної конфігурації навантажувача SEM 656D HL
дізнатись більше

05.10.2021

Конструктивні особливості дорожнього котка SEM 512
дізнатись більше
перейти до всіх новин