Про компанію

Нова візуалізація на честь 60-річчя бренда SEM

На честь 60-річного ювілею бренду SEM компанія Caterpillar планує провести урочисті заходи за участю постачальників, дилерів, клієнтів і ділових партнерів. Першим етапом організації урочистих заходів стала розробка спеціального логотипу та візуалізації бренду, а також окремого слогана, присвяченого 60-річній історії розвитку.

Спеціальний логототип до 60-річного ювілею бренду SEM


Основним елементом логотипу виступає число «60», причому цифра «0» виконана у вигляді земної кулі з картою світу, що символізує міжнародний характер діяльності SEM. Металевий відлив відсилає нас до важкого машинобудування, основною сировиною для якого є сталь, і одночасно демонструє прихильність передовим технологіям, з якими асоціюється колір high-tech, підкреслюючи тим самим досягнення і репутацію бренду SEM.

Візуалізація бренду SEM


П'ять доріг з різними покриттями на головному банері говорять про те, що техніка SEM відмінно справляється з виконанням різноманітних робіт в будь-яких умовах. Так, наприклад, машини SEM використовуються для виконання робіт в сферах будівництва, сільського господарства, архітектури та лісового господарства, для яких характерні зовсім різні умови. З іншого боку, п'ять доріг - це партнери SEM: клієнти, дилери, постачальники та ділові партнери - ті, хто допомагає в досягненні поставлених цілей. Яскраві точки на карті відображають концепцію послідовного розвитку: бренд SEM продовжить розвивати виробництво в Китаї і буде розширювати бізнес за рахунок активного освоєння світового ринку. Архітектурні елементи на задньому плані - головні визначні пам'ятки ключових для компанії регіонів - так ми висловлюємо повагу і подяку клієнтам з цих країн.

РАЗОМ НА ШЛЯХУ ДО УСПІХУ


Слоган, присвячений 60-річній історії розвитку бренду SEM

Всі 60 років існування бренду SEM мережа дилерів і постачальників розширювалася, активно допомагаючи клієнтам в становленні і розвитку бізнесу. Весь цей час ми працювали пліч-о-пліч, прагнучи досягти спільної мети. Нам вдалося не тільки домогтися високих результатів, але і створити основу для успішного майбутнього.

Розробка логотипу, візуалізації і слогана в честь 60-річного ювілею служать визнанням досягнень бренду SEM компанією Caterpillar і говорять про очікування нових досягнень. Спільними зусиллями брендів, що їй належать, компанія Caterpillar допоможе своїм клієнтам побудувати краще майбутнє.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин