Про компанію

Огляд автогрейдерів SEM 919 та SEM 922 AWD

Огляд автогрейдерів SEM 919 та SEM 922 AWD
Машини з заднім і повним приводом

Бренд SEM пропонує кілька моделей автогрейдерів. Одна з них SEM 922 є повнопривідною. Привід здійснюється не просто заднім тандемним візком, але і за допомогою переднього приводу, який може бути ввімкнений або вимкнений спеціальним перемикачем в кабіні оператора.

Переднім приводом досягається максимальний крутний момент на будь-якій передачі. Це гідростатичний привід з безступінчатим регулюванням швидкості роботи насосів і двошвидкісними гідромоторами. Повнопривідний режим за рахунок збільшеного зусилля тяги корисний при роботі на сипучій або слизькій поверхні.

Задній міст

Має диференціал обмеженого прослизання, що в рази підвищує рівень прохідності грейдера і забезпечує роботу на всіляких покриттях без втрат тягового зусилля. Роздільні контури гальмівної системи з гальмами сухого типу і пневмогідравлічним приводом забезпечують чудове гальмівне зусилля і ідеальну працездатність контурів незалежно один від одного. Міст і тандемний візок спроектовані і виготовлені на заводі Caterpillar в Китаї.

Дизель з триступеневої системою очищення

Грейдери SEM обладнані двигунами SDEC. Такі дизелі є стандартними для техніки китайських брендів, але агрегати в моделях 919 і 922 AWD, відрізняються однією важливою перевагою: очисна система впускного повітря є триступеневою. Це говорить про те, що двигун буде служити набагато довше. Крім того, гідравлічний привід вентилятора охолодження забезпечує поліпшення паливної економічності, зниження навантаження і підвищення корисної потужності двигуна в порівнянні з ремінним приводом вентилятора.

Робоче обладнання запатентовано Caterpillar

Запатентований механізм грейдерного відвалу істотно зменшив рівень опору продукту в процесі виконання робіт: радіус заокруглення відвалу забезпечує закручування матеріалу. Крім того, особливістю грейдерів SEM 919 і SEM 922 AWD виступає сідлоподібна рама, оснащена 7 отворами для регулювання. Це дозволяє встановити відвал абсолютно вертикально або відвести його від машини в сторону для профілювання укосів.

image
image

Виробником були передбачені деякі рішення, що підвищують рівень надійності і полегшують обслуговування: напрямна відвалу із загартованої сталі, а з'єднання з поворотним кругом здійснюється через фторопластові зносні пластини. Зуби поворотного круга також загартовані. Ріжучі кромки працюючого механізму оснащені болтовим кріпленням до відвалу і з легкістю міняються. Крім цього, в механізм повороту відвалу можна впровадити муфту ковзання, що використовується для виключення пошкодження зубів поворотного круга і гідравлічного мотора при появі ударних навантажень на відвал.

Для клієнтів доступні машини з самими різними по довжині відвалами, а також з впровадженими опційно фронтальним відвалом або заднім розпушувачем. Обидва встановлюються на паралелограмній рамі, щоб зуби або відвал могли опускатися перпендикулярно поверхні, досягаючи більшої глибини обробки і економії пального на повторних проходах.

Зручне місце оператора

Регульоване крісло, можливість нахилу рульової колонки і важелів управління з гідравлічною системою роблять робочий процес максимально приємним і комфортним. Кабіна досить герметична. Для зручності входу і виходу з неї передбачені 3 точки взаємодії. Всередині розташована система кондиціонування повітря. Праворуч від оператора знаходиться перемикач передач багатовальної трансмісії, який дозволяє досягти великого діапазону передач переднього і заднього ходу.

На окрему увагу заслуговує той факт, що кабіна автогрейдерів SEM 919 і 922AWD знаходиться на тяговій рамі. За допомогою даної конструкції оператору вдається завжди контролювати позицію середнього відвалу і передніх коліс. Це забезпечує максимальну точність проведення грейдування і запобігає повторним робочим циклам.

Двотаврова тягова рама з верхніми і нижніми деталями з цілісного листа з'єднується з А-подібною рамою кульовою цапфою. При зносі даного вузла зменшити зазор можна витяганням регулювальних пластин, так продовжується експлуатаційний період цапфи і зберігається точність робіт.

до всіх новин

інші Новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

21.07.2022

Вся інформація про вашу машину в одному місці. SEM запускає корисний сервіс для клієнтів
дізнатись більше

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше
перейти до всіх новин