Про компанію

Огляд автогрейдерів від SEM


Збалансована гідросистема на грейдерах SEM забезпечує точне керування і високу швидкодію за рахунок застосування аксіально-поршневого насоса змінної продуктивності. Ще однією унікальною особливістю гідравліки SEM є блок пропорційно-пріоритетною компенсації тиску (PPPC). Аналогічний використовується на машинах CAT і зовсім відсутній у інших китайських і вітчизняних виробників. Використання такого насоса та розподільника забезпечує високу плавність, точність і рівномірну швидкість переміщення робочих інструментів у всіх напрямках, незалежно від обертів двигуна і кількості одночасно задіяних гідроциліндрів.

2 (4).jpg

Потужна тягова рама коробчатого перетину дозволяє застосовувати машини навіть в екстремальних умовах. Верхня і нижня пластини передньої рами цільні від шарніра зчленування до передньої балки. Зважаючи на відсутність зварних швів на цих найважливіших поверхнях практично виключена можливість утворення тріщин.

Куліса переміщення поворотного круга з 7ма отворами збільшує діапазон роботи середнім відвалом. Зміна положення куліси проводиться оператором з кабіни без сторонньої допомоги. Комфортна кабіна розміщена на передній рамі, покращує оглядовість і зручність управління робочим обладнанням, зменшує рівень шуму та вібрації.

1886565721_w640_h640_avtogrejder-shandong-sem.jpg

Система повного приводу складається з аксіально-поршневого насоса Sauer Danfoss, гідромотора Poclain Hydraulics на передніх ступицях, синхронізація роботи яких здійснюється комп'ютером.

Для експлуатації в зимових умовах на грейдери встановлюються акумулятори збільшеної місткості, електропідігрів і балон з ефіром, яким можно керувати з кабіни для легкого пуску двигуна.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин