Про компанію

Огляд котків SEM 512

Огляд котків SEM 512

Вібраційна машина вагою 12000 кг + 3% оснащена гідростатичним приводом заднього моста і ущільнюючого вальця. Дане рішення істотно поповнює область використання техніки і вдосконалює її тягово-ланцюгові властивості.

Вібросистема

SEM 512 – це коток, який обладнаний ексцентриковим капсульними вібромодулями Caterpillar. Цей пристрій являє собою досить тиху в застосуванні машину. Вибирайте швидкість і частоту амплітуди роботи вібромодуля для досягнення оптимального ступеня ущільнення. Підбір високої або низької частоти здійснюється безпосередньо з робочого місця оператора за допомогою одного тільки натискання клавіші. Привід вібромодуля здійснюється за допомогою замкнутого 2-направленого контуру.

Двигун

Вібраційний коток SEM 512 обладнаний силовим пристроєм Weichai WP4G130E22, який відповідає запитам China Stage II. Машина оснащена паливним баком ємністю 213 л і обсягом для гідравлічної рідини 22 л.

Спільно з двигуном функціонує гідростатична трансмісія Bosch Rexroth. У режимі «черепахи» підвищена швидкість становить 5,5 км / год, в режимі «заєць» – 12.

Комфортна кабіна

Вібраційні котки обладнані зручними і комфортабельними кабінами з системою ROPS, що забезпечує захист при перекиданні. Для ергономічної роботи також передбачена система кондиціонування повітря.

З інших характеристик системи можна відзначити прекрасну видимість і ергономічно розміщені органи. Є сучасна панель управління трирівневим контролем аварійних сигналів, автоматичне гальмо стоянки і захист від запуску на нейтралі.

image
image
Підвищена прохідність

Віброкоток SEM 512 з приводом від заднього моста і вальця обладнаний мостами італійського виробника Comer з дисковими гальмами мокрого типу і диференціалом обмеженого прослизання. Сам привід здійснюється за допомогою замкнутої гідросистеми. Два швидкісних аксіально-поршневих мотора ходу функціонують від одного аксіально-поршневого насоса ходу з механічним регулюванням ефективністю.

Установка диференціалом з обмеженим прослизанням на коток SEM удосконалює його прохідність і забезпечує подолання кутів нахилу ущільнюваної поверхні до 45%.

Додаткова комплектація

З метою збільшення результативності виконуваних маніпуляцій опціонально доступні до замовлення системи вимірювання ущільнення ґрунту компанії MOBA, модель МСА-500. За допомогою неї оператор може відстежувати ступінь ущільнення продукту за допомогою зручного і інформативного інтерфейсу в кабіні. Це дозволяє виключити переущільнення або недоущільнення робочої області.

Для надійної роботи на зв'язному ґрунті доступні до замовлення два типи обичайок на ущільнювальний валець. Для різного робочого продукту доступні обичайки з кулачками евольвентного профілю прямокутної або ромбовидної конфігурації.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин