Про компанію

Огляд покращених компонентів навантажувача SEM 656D HL

Огляд покращених компонентів навантажувача SEM 656D HL

Завдяки балансу високої потужності і паливної ефективності SEM 656D HL використовується для широкого спектру завдань промисловості та сільського господарства.

Модель 656D HL відрізняється від моделі 656D збільшеною ємністю ківша – 4,5 м³ і наявністю подовженої стріли.

Модернізований двигун

Низькообертовий двигун Weichai WD10 з динамічним охолодженням дозволяє підвищити експлуатаційну продуктивність. Модернізований очисний фільтр видаляє вологість і механічні складові, забезпечуючи надійний захист системі пального, а очищувач повітря гарантує безперебійну роботу машини навіть в найскладніших умовах експлуатації.

Якісна гідравлічна система

Сприйнятлива до навантаження гідросистема з поділом потоку потужності збільшує продуктивність експлуатації. Гідравлічні складові світового масштабу відрізняються високою надійністю. Оптимізована система зі здвоєним насосом знижує тривалість робочого циклу обладнання.

Робоча кабіна оператора

Ергономічна кабіна з великою видимістю обладнана зсувними віконними конструкціями і кондиціонером для забезпечення максимального комфорту. За допомогою джойстика досягається максимальна точність і легкість управління всіма головними маніпуляціями. Зручність кабіни доповнюють універсальна інформаційна панель і крісло з регульованим підвісним пристроєм.

Ходова частина

Багатовальна коробка передач забезпечує величезне зусилля тяги на першій передачі і високу швидкість на другій. Перемикач робочих режимів зчеплення призводить до стабільності і безпеки. Мости Caterpillar гарантують кращу в своїй сфері продуктивність в найважчих умовах експлуатації.

image
image
Модернізована система охолодження

Забезпечує якісну роботу навантажувача при умовах температури до 43 градусів, а допоміжна до 50. Радіатори встановлені на амортизаторах і забезпечують надійний захист від вібрацій в складних експлуатаційних умовах.

Надійна конструкція

З метою збільшення терміну роботи пристрій розроблявся за допомогою моделювання FEA і стрес-тестування OMSA. Навантажувач обладнаний запатентованим ковшем Cat® Performance, який характеризується особливою компактністю і місткістю.

Практичність обслуговування
  • Централізовані точки змащення знижують час технічного обслуговування
  • Традиційні порти для зміни тиску в гідравлічній системі
  • Легкий доступ до зовнішнього порту повітряної системи
  • Простий доступ в моторний відсік через що відкривається грати капота
  • Гідравлічний трансформатор знаходиться окремо від коробки передач
Безпека

Механізм навантажувача відповідає всім стандартам, які пред'являються до безпеки робіт. Для безпеки оператора в пристрої машини передбачені три точки опори при підйомі в кабіну.

Навантажувач має сигнал заднього ходу, звуковий сигнал і проблисковий маячок.

Експлуатація

Зносостійкість пристрою робить модель SEM 656 D HL оптимальним варіантом для проведення вантажно-розвантажувальних операцій в місцях, де пред'являються максимально високі вимоги до обладнання. У кар'єрах і шахтах навантажувач може функціонувати з колосальним навантаженням, високою швидкістю, використовуючи значно менше пального. Різноманітність змінного навісного обладнання розширює функціонал навантажувача.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин