Про компанію

Огляд сфер використання автогрейдерів SEM

Огляд сфер використання автогрейдерів SEM

Автогрейдери SEM застосовуються на самих різних роботах в сфері будівництва, ремонтування, утримання доріг і аеродромів. В ході виконання земляних робіт одним з найбільш важливих етапів виступає профілювання і планування земляного покриття, пристрій дренажної системи.

Профілювання укосів за допомогою автогрейдера

Земляні конструкції даного профілю виконуються за допомогою грейдерного відвалу. Для облаштування укосу кювету підвісна конструкція з відвалом виноситься гідравлічними циліндрами в сторону, розгортається донизу і встановлюється згідно із заданою крутизною укосу і його глибиною. З метою формування трикутного і трапеціїдального перетину кюветів на нижню частину грейдерного відвалу кріпляться укісники відповідного профілю.

Для профілювання укосів насипу підвісна рама з грейдерним відвалом виноситься в сторону, повертається до верху і впроваджується під кутом. Автогрейдер переміщається за схемою краба. У міцного ґрунту кут закладення укосу високого насипу може бути наближений до 90 градусів і конструкція підвіски відвалу дозволяє це зробити.

Процес профілювання покриття проїзної зони виконуватися з матеріалу, розкладеного за допомогою валика вздовж укосів кювету методом пересування його за допомогою грейдерного відвалу з великим кутом захоплення в напрямку до дороги. Принципово важливо дотримуватися встановленого кута в проєкті. Точно такі ж суворі правила встановлюються до підтримки найвищих показників поздовжнього ухилу (30-60%) на складних зонах пересіченій області доріг 1-4 категорії.

Ремонтування

В ході ремонтування доріг автогрейдер SEM посипає, захищає укоси і чистить кювети, покращує застаріле покриття. Для цієї мети необхідно застосування допоміжного навісного робочого обладнання, яке замовляється додатково. Це в свою чергу сприяє встановленню допоміжних систем і застосування різних за розміром шин з метою забезпечення додаткових тягових зусиль.

Відвал бульдозера є одним з найпопулярніших допоміжних робочих органів.

Бульдозерний відвал неповоротного типу фіксується до лобової плити за допомогою паралелограмного підвісного пристрою, забезпечуючи грубе планування місцевості по бездоріжжю, за умови насипаного матеріалу в ході спорудження насипу і виконання інших робіт.

Ширина захоплення бульдозерів різних брендів виходячи з тягового потенціалу варіюється від 2,5 до 3,2 м за умови найбільшого заглиблення в ґрунт 165 мм.

Для розпушування твердих і мерзлих ґрунтів, які не можна обробити за допомогою грейдерного відвалу, використовують кірковщик. Також кірковщик може використовуватися для зняття старого покриття.

Утримання доріг взимку

З метою прибирання доріг від снігу в області з незначною товщиною і слабо пересіченим рельєфом, який не закидається снігом, використовується традиційний грейдерний відвал. Його повертають таким чином, щоб сніг очищався з поверхні дороги на найбільшій швидкості руху.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин