укр

рус

Про компанію

Огляд варіантів оснащення бульдозерів SEM

Огляд варіантів оснащення бульдозерів SEM

Модельний ряд бульдозерів SEM складається з двох машин: 816 D і 822 D. Для них передбачені 5 пакетів різних функцій. Це дозволяє використовувати обладнання в самих різних галузях промисловості. Розглянемо кожну з них більш детально.

Будівельна і дорожня сфера

Левова частка бульдозерів SEM застосовується в будівельних і дорожніх компаніях. Варто відзначити, що техніка вже повністю встигла себе відмінно зарекомендувати в своїй справі.

Незалежно від оснащення моделі обладнані системою гідростатичного приводу з електронним управлінням, яке задає тягове зусилля 280 і 350 кН. Ще одним істотним плюсом обладнання є те, що управління ходом і відвалом здійснюється за допомогою джойстиків. Повороткість досягається завдяки тому, що гусениці крутяться в противообертанні. Крім того, машини оснащені опцією круїз-контролю: оператор може зберігати швидкісні налаштування.

Бульдозери оснащені двигунами Weichai: 178-сильний WD10G встановлений на бульдозер SEM816D, WD12 (220 к.с.) – на 822D. До головних вузлів обслуговування надано доступ, а підтримуючі, несучі та опорні ролики не потребують технічного обслуговування. Також варто підкреслити, що кабіна обладнана системами ROPS, FOPS в базовій версії.

Лісова сфера

Для прокладки лісового дорожнього покриття, транспортування ґрунту, викорчовування пнів, очищення тощо, машини надаються в комплектації FR. Вони мають захист від великих сучків. Також передбачена можливість установки заднього розпушувача або гідравлічної лебідки. Система охолодження бульдозера може оснащуватися допоміжними засобами захисту від проникнення зайвих предметів у радіатор.

image
image
Вугільна сфера

На електричних і залізничних станціях, вугільних складах, портах, машини мають справу з продуктом низької щільності. Разом з тим в повітрі є багато пилу. Крім того, до нюансів роботи можна віднести використання в темний час доби і переміщення по бетону. Модифікація СН відповідає цим вимогам: моделі SEM обладнані кабіною, яка забезпечує належний захист від пилу та спеціальним вугільним відвалом.

Також бульдозер може бути додатково оснащений вугільним освітленням, повітряним фільтром тонкого очищення і черевиками з потрійним ґрунтозачепом. Для взаємодії з легкозаймистим продуктом передбачена можливість установки протипожежної системи.

На болоті

Машини SEM можуть застосовуватися в болотистих місцевостях. У країнах Євразії доступна модифікація LGP. Тиск на ґрунт в даній версії у моделі 816D становить 31,5 кПа, у 822D - 39 кПа. При цьому гусеничний ланцюг складається з 42 і 45 черевиків відповідно, а відвал може занурюватися на глибину 470 і 600 мм.

Звалища

Для очищення смітників машини SEM оснащуються відвалом WH об'ємом 6,8 куб. м. і 12,7 куб. м. У цій версії машини укомплектовані захистом опорних котків та кінцевої передачі від засмічення.

У пустелях

Для роботи на піщаній землі бульдозери SEM поставляються в комплектації DS. Функціонування такої техніки відбувається на м'якому хиткому ґрунті в умовах піщаних вітрів. Для того, щоб виключити швидкий вихід з ладу радіаторів і лопатей вентилятора механізм бульдозерів SEM в версії DS передбачає покращений захист двигуна та ущільнення кабіни і рухового відсіку.

Також бульдозери можуть оснащуватися ходовою частиною Apex, яка включає черевики 950 і 1050 мм завширшки.

до всіх новин

інші Новини

20.01.2022

Огляд двигуна та трансмісії навантажувача SEM 636D
дізнатись більше

18.01.2022

Рекомендації щодо проведення ТО фронтальних навантажувачів
дізнатись більше

14.01.2022

Головні переваги використання гусеничних бульдозерів
дізнатись більше

11.01.2022

Ківш Cat® Performance на моделі SEM 656D в дії!
дізнатись більше
перейти до всіх новин