Про компанію

Огляд видів техніки SEM

Огляд видів техніки SEM

Устаткування SEM знайшло широке застосування в гірничодобувній галузі, сільському господарстві, будівництві, промисловості та інших сферах. Техніка, яка виготовляються на виробничих потужностях Caterpillar, характеризується відмінною якістю і високим рівнем надійності, а також при цьому характеризуються приємно збалансованої ціновою політикою. Відома в усьому світі техніка SEM відрізняється широким застосуванням інноваційних рішень і славиться багатофункціональністю своєї продукції. Зносостійкість матеріалів і найсуворіший контроль абсолютно на всіх етапах виробництва гарантують тривалий експлуатаційний період в найбільш складних умовах.

Фронтальні навантажувачі SEM

Однією з найбільш універсальних видів техніки китайського виробництва виступають навантажувачі фронтального типу SEM. Фронтальні навантажувачі знаходять застосування у багатьох сферах будівництва та сільського господарства. Великий вибір навісного обладнання також дає можливість використовувати фронтальні навантажувачі SEM під час землерийних робіт.

Компанія SEM виробляє фронтальні навантажувачі з великим потужнісним діапазоном і корисним об'ємом ковша, завдяки чому можна підібрати техніку, що ідеально підходить під різні види робіт.

Автогрейдери SEM

В ході здійснення величезного переліку маніпуляцій по рельєфу поверхні ґрунту рекомендуємо застосовувати автогрейдери SEM.

Автогрейдери знайшли широке застосування на будівельних площадках і об'єктах комунальних підприємств в процесі планування поверхні, транспортуванні матеріалів і очищення доріг. Під час виконання дорожньо - будівельних і ремонтних робіт, автогрейдери SEM використовуються для зведення насипів та профілювання.

Дорожні котки SEM

Серед спеціалізованого дорожньо-будівельного обладнання важливу нішу займають дорожні котки, які використовуються з метою ущільнення покриття.

Дорожні котки SEM мають широку сферу застосування під час будівництва автомобільних доріг. За методом функціонування котки поділяються на статичні і вібраційні.

Бульдозери SEM

Бульдозери SEM відрізняються багатофункціональністю, за рахунок цього вдається ефективно використовувати дану техніку у великому діапазоні землерийних робіт. Надійний пристрій і відмінна зносостійкість ходової частини разом з ефективними електронними системами управління забезпечують тривалий робочий строк з стабільно високими експлуатаційними розрахунковими значеннями. Модернізована охолоджувальна система дає можливість експлуатувати бульдозери SEM в температурному діапазоні від 40 до 50 градусів.

Оптимальне поєднання функціональних характеристик і ефективності робить бульдозери SEM одними з найбільш продуктивних і рентабельних рішень для будь-якої організації.

Допоміжне обладнання SEM

Додаткове обладнання дозволяє будівельним фірмам в значній мірі збільшити функціонал і розширити сферу ефективного застосування свого парку техніки.

Виходячи з назви і області застосування основної техніки, компанія Цеппелін Україна постачає обладнання для техніки SEM широкого спектру призначення і пропонує величезний модельний ряд ковшів, вил, бревно- і трубозахватів. За рахунок подовжених стріл вдається збільшити характеристики техніки і розширити сферу їх ефективного застосування.

Завдяки пристрою швидкого знімання, навісне обладнання SEM встановлюються в максимально стислі терміни на машину і забезпечує її функціональну готовність.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин