Про компанію

Огляд відмінностей гідросистем закритого та відкритого типу

Огляд відмінностей гідросистем закритого та відкритого типу

Гідросистема є пристроєм, який перетворює незначне зусилля в потужну силу з застосуванням передачі енергії будь-якої рідини. Популярність гідравлічних систем обумовлена підвищеною результативністю їх функціонування, надійністю і відносно простим пристроєм. Плюси гідравлічних систем в порівнянні з іншими способами передачі потужності, це:

  • Простота. Як правило, основна частина складових гідросистем в сукупності здатні замінити більш складні механічні зв'язки;
  • Гнучкість. Гідравлічні складові можуть розміщуватися зі значною гнучкістю. Труби і шланги замість механічних складових майже повністю усувають питання вибору місця розташування;
  • Плавність. Гідравлічні системи відрізняються плавністю і безшумної експлуатацією. Вібраційні коливання мінімальні;
  • Управління. Контроль у величезному спектрі швидкостей і сил досить легко реалізувати;
  • Ціна. Велика продуктивність з найменшими втратами тертя гарантує мінімальну вартість передачі потужності;
  • захист від перевантажень. Автоматичні клапани оберігають систему від виходу з ладу і перевантаження.

Гідросистеми діляться на два різновиди: відкритий та закритий тип. Відкритий тип, як правило, має пристрої невеликої та середньої потужності. У закритих системах замість циліндра застосовується гідравлічний двигун. Рідина проникає в нього з насоса, після чого знову повертається в магістраль. При використанні гідравлічної системи на машині з відкритим центром і шестерінчастим насосом або декількома насосами, дана система буде функціонувати лише на підвищених обертах.

Обсяг шестерінчастого насоса відрізняється постійністю, а його продуктивність безпосередньо залежить від обертання двигуна. На невеликих обертах потоку не буде достатньо для повноцінного функціонування гідравлічної системи. Схема під'єднання золотників в розподільнику має послідовний характер, тому потік буде йти в функцію, розміщену безпосередньо до вхідних секції розподільника. Зрозуміло, про суміщення функції не може бути й мови.

У разі застосування на машині гідравлічної системи з закритим центром й аксіально-поршневим насосом з керуванням по навантаженню, гідравліка буде функціонувати на всьому діапазоні оборотів.

Обсяг даного насоса змінний та працює він, поки не встановиться тиск в системі, який необхідний для подолання навантаження та втрат.

Продуктивність насоса не стільки залежить від швидкості обертання, тому будь-які функції здійснюються навіть на невеликих обертах двигуна.

Якщо в машині є система з шестерінчастим насосом, то гідравліка функціонуватиме виключно на високих оборотах. А якщо, з аксіально-поршневим, то на будь-яких. Останній варіант можна побачити на моделях автогрейдерів SEM.

до всіх новин

інші Новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

21.07.2022

Вся інформація про вашу машину в одному місці. SEM запускає корисний сервіс для клієнтів
дізнатись більше

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше
перейти до всіх новин