Про компанію

Основні переваги котків SEM510 і 512

На міжнародному ринку стартував продаж ущільнювачів грунту SEM510 і 512. Моделі SEM510 і SEM512 є новими ущільнювачами грунту з гідростатичним приводом заднього моста і ущільнюючого вальця, що відповідають вимогам стандарту токсичності відпрацьованих газів Stage II.

Ущільнювачі грунту серії SEM 500 з механічним приводом, такі як SEM518, SEM520 і SEM522, з'явилися на міжнародному ринку в 2015 році і з тих пір завоювали повагу серед клієнтів своєю надійністю, низькою витратою палива, а також зручністю в управлінні і техобслуговуванні. Лінійка ущільнювачів грунту SEM була розширена для присутності на ринках, де для дорожнього будівництва, муніципальних проектів і здачі в оренду потрібні моделі меншого розміру.


З появою моделей ущільнювачів грунту SEM510 і SEM512 у компанії SEM з'явилася можливість пропонувати більш гнучкі рішення і більш різноманітну продукцію для виконання різних операцій в дорожньому будівництві, а також краще пристосовуватися до вимог замовників.

Ущільнювачі грунту SEM510 і SEM512 в основному призначені для дорожніх робіт, виготовлення додаткових шарів основи дорожнього полотна, майданчиків для автостоянок, робіт на будівельних майданчиках, виготовлення водотоків і стічних канав, робіт на схилах і на ділянках з нерівною поверхнею.

Основні переваги нових моделей ущільнювачів грунту:

  • Високий ступінь надійності. Гідростатичний привід забезпечує неперевершену для даного класу машин надійність. Капсульна конструкція ексцентриків гарантує збільшений термін служби вібросистеми.

  • Висока продуктивність. Двухамплітудна і двохчастотна вібраційна система дозволяє оператору налаштувати коток на виконувану операцію відповідно до існуючих умов, таких як тип ґрунту і товщина шару, щоб домогтися найкращих результатів ущільнення. А здатність долати ухили до 45% дозволяє машині ефективно працювати на похилих і нерівних поверхнях.

  • Комфортні умови для оператора. Плавне регулювання швидкості ходу за допомогою єдиного важеля управління, що не потребує значних зусиль, підвищує зручність управління. Покращена оглядовість завдяки оптимізованої формі капота двигуна.

  • Низькі експлуатаційні витрати. Збільшена періодичність технічного обслуговування гідростатичної трансмісії.

  • Найкраща експлуатаційна готовність серед машин даного класу.

   

Щоб дізнатися більше про ущільнювачі грунту SEM, зв'яжіться з представниками компанії Цеппелін Україна за номером 0 800 300 350. Наші фахівці дадуть відповідь на всі питання!

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин