Про компанію

Основні виробничі об'єкти Caterpillar в Китаї. Частина 2

Виробничі потужності компанії Caterpillar розташовані в декількох точках Китаю, включаючи Тяньцзінь, Сучжоу і Усі.

Caterpillar (Suzhou) Co., Ltd.

Caterpillar (Suzhou) Co., Ltd. була заснована в 2006 році і повністю належить Caterpillar. Займана компанією площа становить 22,1 гектара. Компанія спеціалізується на виробництві колісних навантажувачів середньої потужності і автогрейдерів світового класу для продажу в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, СНД, Африці, країнах Близького Сходу і Південній Америці.

Caterpillar (Suzhou) Logistics Co., Ltd.

Caterpillar (Suzhou) Logistics Co., Ltd. повністю належить Caterpillar. У жовтні 2009 року CSLC відкрила китайський логістичний центр (CLC). CLC забезпечує оперативну доставку деталей виробничим підприємствам Caterpillar в Китаї в рамках мережі постачання Hand-weight 2-box Канбан (H2K), поставляє деталі з Китаю для інших міжнародних виробництв Caterpillar, а також забезпечує деталями безпосередніх постачальників Caterpillar в Китаї.

Caterpillar (Tongzhou) Co. Limited

Caterpillar (Tongzhou) Co. Limited знаходиться в Технологічному парку Xitong, район Тунчжоу, провінція Цзянсу і займає 53 акра. Цю територію ділять між собою Азіатсько-Тихоокеанський випробувальний полігон і завод з виробництва великих колісних навантажувачів.

Азіатсько-Тихоокеанський випробувальний полігон є додатковим майданчиком китайського науково-дослідного центру Caterpillar в Усі. Його метою є перевірка інженерних технологій і допомога в розробці продукції Caterpillar, спроектованої або випущеної в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Завод з виробництва великих колісних навантажувачів випускає нову модель такого обладнання, що відповідає запитам ринку в Китаї та інших ринків, що розвиваються.


Caterpillar Undercarriage (Xuzhou) Ltd.

Caterpillar Undercarriage (Xuzhou) Ltd заснована в червні 2011 року і повністю належить Caterpillar. На виробничій площі в 67 000 кв. метрів здійснюється виробництво ходових частин і комплектуючих виробів. В даний час компанія переважно виконує поставки гусеничних стрічок для Caterpillar (Xuzhou) Ltd.

Caterpillar (Wujiang) Ltd.

Заснована в липні 2011 року компанія Caterpillar (Wujiang) Ltd. займає площу більше 110 000 кв. метрів. У планах компанії, яка випускає міні-екскаватори Caterpillar вантажопідйомністю до 10 тонн, отримати статус виробника світового рівня. Продукція підприємства, що є базою виробництва міні-екскаваторів в стандартній комплектації, надходить не тільки на ринок Китаю, але і на світовий ринок.


Caterpillar (Xuzhou) Ltd.

Заснована в 1994 році компанія Caterpillar (Xuzhou) Ltd. є першим спільним підприємством Caterpillar в Китаї. У 2010 році компанія повністю перейшла у володіння Caterpillar. В даний час компанія є одним з найбільших виробників будівельної техніки в Китаї. На площі в 370 000 кв. метрів компанія виробляє, головним чином, екскаватори серії Cat 300.

Джерело: www.cat.com

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин