Про компанію

Основні виробничі об'єкти Caterpillar в Китаї. Частина 3

Виробничі потужності компанії Caterpillar розташовані в декількох точках Китаю, включаючи Тяньцзінь, Сучжоу і Усі.

Shandong SEM Machinery Co.

У 2008 році Shandong SEM Machinery Co., Ltd. зі штатом в 3000 співробітників повністю перейшла у власність Caterpillar. Спеціалізація компанії - виробництво малих та середньорозмірних колісних навантажувачів, ущільнювачів грунту від 18 до 22 тонн, середніх автогрейдерів і ущільнювачів закладки відходів для Китаю і окремих ринків, що розвиваються. Компанія також займається випуском гусеничних бульдозерів і освоює виробництво іншої нової продукції. Продукція марки SEM орієнтована на клієнта з середньою купівельною спроможністю і вважається кращою в своєму класі завдяки надійності, міцності і доступності запасних частин.


Terex NHL Mining Equipment Company Limited

Terex NHL Mining Equipment Company Ltd. - спільне підприємство Caterpillar і Inner Mongolia North Hauler Joint Stock Co., Ltd., яке займається виробництвом компонентів для самоскидів Unit Rig з електричним приводом. Компанія також пропонує послуги з обслуговування та продажу запасних частин до вказаних самоскидів з метою стимулювання продажів самоскидів в повній комплектації.

Xi'an FC Intelligence Transmisson Co., Ltd.

Xi'an FC Intelligence Transmission Co., Ltd. є спільним підприємством компаній Caterpillar і Shanxi Fast Gear Co., Ltd. Заснована в червні 2011 року компанія виробляє системи силової передачі та інші комплексні деталі для техніки Cat® і випускає повний модельний ряд автоматичних коробок передач для шосейних автомобілів. Планується, що компанія стане основним виробником коробок передач Cat CX28 і CX31 в Азії.


Yuchai Remanufacturing Services (Suzhou) Co., Ltd.

Yuchai Remanufacturing Services (Suzhou) Co., Ltd. - спільне підприємство, створене Guangxi Yuchai Machinery Co., Ltd. і Caterpillar (China) Investment Co., Ltd. Метою створення стала необхідність надання послуг з відновлення дизельних двигунів Yuchai і їх деталей, а також деяких дизельних двигунів Cat® і їх компонентів. За рахунок досвіду компанії Caterpillar в області відновлення деталей і завдяки створенню нового спільного підприємства компанії Caterpillar China і Yuchai забезпечать підтримку уряду Китаю в його прагненні до створення екологічно чистої економіки, заснованої на провідному світовому досвіді виробництва і технологіях, що знижують шкідливий вплив на навколишнє середовище.

Caterpillar (Zhengzhou) Ltd.

Caterpillar (Zhengzhou) Ltd. повністю належить Caterpillar. Компанія є лідером по обслуговуванню гідравлічних систем в Китаї, і її продукція представлена як на внутрішньому, так і міжнародному ринках. Ефективно використовуючи інноваційні технології проектування і виробництва продукції і широкі можливості Caterpillar, компанія отримає більше можливостей для досліджень і розробки, що, в свою чергу, поліпшить рівень обслуговування клієнтів на ринках, що розвиваються по всьому світу.

Джерело: www.cat.com

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин